Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek To so najpogostejši glavoboli informatikov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 13.03.2018 21:27
Kaj pa naj naredim? Danes sem od Microsofta dobil naslednje pismo: "Vaša pogodba o storitvah je zdaj jasnejša. To e‑poštno sporočilo ste prejeli, ker posodabljamo pogodbo o Microsoftovih storitvah, ki se nanaša na enega ali več Microsoftovih izdelkov ali storitev, ki jih uporabljate. S temi posodobitvami pojasnjujemo naše pogoje in zagotavljamo njihovo nadaljnjo preglednost, pri čemer so vključeni tudi novi Microsoftovi izdelki, storitve in funkcije.

Pogodba o Microsoftovih storitvah je pogodba med vami in družbo Microsoft (ali enim od njenih lastniško povezanih podjetij), ki ureja vašo uporabo Microsoftovih potrošniških spletnih izdelkov in storitev...Posodobitve pogodbe o Microsoftovih storitvah bodo začele veljati 1. maja 2018. Če boste 1. maja 2018 ali po tem datumu še naprej uporabljali naše izdelke in storitve, se strinjate s posodobljenimi pogoji pogodbe o Microsoftovih storitvah...Boh pomagaj, tako pač je, tako se pač izide...Jaz vozim za Avtotransport Gorica, poje Iztok Mlakar...Ob Microsoftu je najboljše, da hiberniramo, tako kot kakšen polh pozimi...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2702128

Strani: 1

anon-180464 sporočil: 4.080
Kdo to sploh še uporablja?
Zadnji MS izdelek, ki sem ga še občasno uporabljal, je bil windows XP. Po tistem ničesar več. Doma imamo tudi 6 računalnikov, MS free. Tudi otroci niso nikoli imeli stika z MS windows, MS office ..., pa so prigurali že do fakultete.

Strani: 1