Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.796
[sopranos]
> [0513ANITO]
> > [sopranos]
> > > [Wulfe]
> > > cerar ima lepo priložnost, da dobi volitve. enostavno ukaže aretirati štruklja za par tednov, tolk da predvolilna histerija mine. jasno bi moral pol še kake reforme narediti, javnosektorska hobotnica se je razpasla ćez vse meje dobrega okusa in ekonomskih zmožnosti slovenije.
> > >
> > > cerar, ukrepaj, zadnja prilika!
> >
> > Hehe, si pa optimist. :)
> >
> > Moja ocena je bila, da se bodo izpogajali za 500 milijonov ter dali malo bolj meglene obljube za 500 milijonov v prihodnosti. Tako, da bo imel Štrukelj spet municijo za prihodnje stavke.
> >
> > Sedaj so že na 266 milijonov. Še ena ali dve stavki pa bodo na 500 milijonov.
> >
> > Kar pomeni, da bo spet problem zapreti proračun. Spet se bo razmišljalo o višjih davkih. In ko bo naslednja kriza udarila, bodo udarili z davki.
> >
> > Vedno ista zgodba. In sedaj bodo bebci izvolili koalicijo Šarca, SD, Desusa in SMC (če bodo slednji prišli v parlament) in zgodba se bo nadaljevala. Do našega zadnjega centa.
> >
> > Kaj bi morali s Štrukljem narediti pa raje ne bom pisal, ker me bodo blokirali. Tip je še relativno mlad, tako da lahko meša drek še vsaj 20 let. In ga tudi bo.
>
> Da obrnem na zabavo...
>
> Mlajši kot je, dlje časa bi lahko sedel v zaporu.
>
> Žal..Takle mamo.

Danes imate optimisti svoj dan. :)

Realnost je taka, da bodo prej nas začeli kazensko preganjati, ker si o tem sploh drznemo pogovarjati, kot pa da bi Branimirja sploh na pogovor povabili.
Kje ti razbereš moj optimizem.

A realisti se pa ne smemo šalit (črn humor na svoj račun) al KWA?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2702048

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
Malo te hecam.

Saj veš kako je, ko imaš opravka s takimi sociopati kot so Štrukelj, vlada itd., nam drugega ne preostane. :)

Strani: 1