Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]
... (Nepremičnina tedna) Stanovanje v Trnovem za dober milijon evrov ...

... evo, ker mi je od decemberskega šortanja z bitkojni ostalo nekaj drobiža in ne vem, kam z njim, se priporočam bolj spretnim forumašem za link na to stanovanje na nalimani strani "ABC nepremičnine", ker ko sem hotel pogledat detajle, ga nisem našel, zdaj pa ne vem, če sem jaz glup ali pa jim iskalnik dela malo po svoje ...
Ti ne razumes ekskluzivnosti... zdaj bo oglas najprej dva tedna na Financah, in potem se v biltenu Bancnik in reviji Manager. Potem bo objavljena telefonska, na kateri lahko rezerviras moznost ogleda, ce bos izzreban seveda.

Kam pa pridemo, da bi slovenski proletarci poznali notranjo ureditev stanovanja, ki si ga je nek ugleden gospod privoscil za milijon evrov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2701958

Strani: 1

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 13.03.2018 12:51
[NemirniTujec]
> [najobj]
> ... (Nepremičnina tedna) Stanovanje v Trnovem za dober milijon evrov ...
>
> ... evo, ker mi je od decemberskega šortanja z bitkojni ostalo nekaj drobiža in ne vem, kam z njim, se priporočam bolj spretnim forumašem za link na to stanovanje na nalimani strani "ABC nepremičnine", ker ko sem hotel pogledat detajle, ga nisem našel, zdaj pa ne vem, če sem jaz glup ali pa jim iskalnik dela malo po svoje ...
Ti ne razumes ekskluzivnosti... zdaj bo oglas najprej dva tedna na Financah, in potem se v biltenu Bancnik in reviji Manager. Potem bo objavljena telefonska, na kateri lahko rezerviras moznost ogleda, ce bos izzreban seveda.

Kam pa pridemo, da bi slovenski proletarci poznali notranjo ureditev stanovanja, ki si ga je nek ugleden gospod privoscil za milijon evrov.
... OK, saj imaš po svoje prav, vseeno pa ne vem, kakšna je razlika med milijoni uglednih gospodov, ki so svoje milijone podedovali in milijoni, ki si jih je z bitkojni prišortal slovenski proletarec ... jebiga, nouveau riche je predvsem riche, pa naj naš gospod pobalin nad nami proletarci viha nos, kakor hoče ...

Strani: 1