Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
To je spet ona arhitektura, ko cebulo prazis za restan krompir v kuhinji pa ti zasmrdi dnevna soba, pa blazine v njej... ok, plus je to, da so dali v dnevne sobe usnjeno garnituro.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2701899

Strani: 1

anon-20668 sporočil: 3.976
[bc123a]
To je spet ona arhitektura, ko cebulo prazis za restan krompir v kuhinji pa ti zasmrdi dnevna soba, pa blazine v njej.
Sem že enkrat napisal, če imaš dobro napo z 'izpuhom' v zračnik, ni tak problem.

Bolj je nerodno, da je dnevna soba pod nivojem ostalega dela 'kombiniranega prostora'. A ni to nek big no-no pri feng šuju? :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
To je spet ona arhitektura, ko cebulo prazis za restan krompir v kuhinji pa ti zasmrdi dnevna soba, pa blazine v njej... ok, plus je to, da so dali v dnevne sobe usnjeno garnituro.
Ti si en od nas, proletarcev, in ne razumes da gospa, ki kupi flat za meljon v ljubljani uziva ekolosko pridelan tofu, ne pa restan krompir.

Kuhinja je za pripravljat kanapejcke, na kosilo pa se sprehodi do kake eminentne restavracije v blizini, denimo Burek Olimpija, in podobno.
anon-401092 sporočil: 113
Zadnja sprememba: anon-401092 13.03.2018 09:20
[bc123a]
To je spet ona arhitektura, ko cebulo prazis za restan krompir v kuhinji pa ti zasmrdi dnevna soba, pa blazine v njej... ok, plus je to, da so dali v dnevne sobe usnjeno garnituro.
Jaz vozim hyundaja. Sveta trojica mi ni preveč všeč.
anon-204390 sporočil: 13.528
[bc123a]
To je spet ona arhitektura, ko cebulo prazis za restan krompir v kuhinji pa ti zasmrdi dnevna soba, pa blazine v njej... ok, plus je to, da so dali v dnevne sobe usnjeno garnituro.
Halo ? Stanovanja z ločeno kuhinjo so nehali delat tam nekje v 80tih (že takrat so bile kuhinje povezane z DS)...

Strani: 1