Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[najobj]
> [bc123a]
> > [najobj]
> > ... ja, in kdor kontrolira informacije (= informatiko), kontrolira podjetje, zato noben normalen na tem svetu vitalnega dela svojega poslovanja ne outsourca, ampak informacijsko podporo razvije sam ... khmm, ker ti nobene kazni in penali nič ne pomagajo, ko te konkurenca povozi, ker ji zaradi sprememb ne moreš sledit ...

> Ce mislis na Amazon, Amazon je ponudnik razmeroma low level storitev. S tvojimi informacijami nima nic, lahko imas vse diske lepo enkriptane.
>
> Ce mislis na "norveski rudnik", tista resitev je bila crap do amena, kar je bil bistven problem.

... eh, saj informatika ni glih neka huda znanost, problem pa je, če sicer razmeroma low level storitve ampak za firmo vitalnega pomena lahko popravlja in spreminja samo tisti, ki jih je sprogramiral ... khmm, in tisti ni v hiši, ko gre kaj narobe, firma pa mora delovati "v živo" ...
Low-level v primeru amazona pomeni racunalnike. Virtualne racunalnike, virtualne shrambe podatkov, itd.

Nihce ti ne preprecuje, da imas robo, ki jo sicer furas na amazonu, shranjeno nekje v hladni rezervi, vsak dan pa naredis iz amazona dol backup podatkov. To je celo priporocljivo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2701510

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[bc123a]
> [najobj]
> > [bc123a]
> > > [najobj]
> > > ... ja, in kdor kontrolira informacije (= informatiko), kontrolira podjetje, zato noben normalen na tem svetu vitalnega dela svojega poslovanja ne outsourca, ampak informacijsko podporo razvije sam ... khmm, ker ti nobene kazni in penali nič ne pomagajo, ko te konkurenca povozi, ker ji zaradi sprememb ne moreš sledit ...
> > Ce mislis na Amazon, Amazon je ponudnik razmeroma low level storitev. S tvojimi informacijami nima nic, lahko imas vse diske lepo enkriptane.
> >
> > Ce mislis na "norveski rudnik", tista resitev je bila crap do amena, kar je bil bistven problem.
> ... eh, saj informatika ni glih neka huda znanost, problem pa je, če sicer razmeroma low level storitve ampak za firmo vitalnega pomena lahko popravlja in spreminja samo tisti, ki jih je sprogramiral ... khmm, in tisti ni v hiši, ko gre kaj narobe, firma pa mora delovati "v živo" ...
Low-level v primeru amazona pomeni racunalnike. Virtualne racunalnike, virtualne shrambe podatkov, itd.

Nihce ti ne preprecuje, da imas robo, ki jo sicer furas na amazonu, shranjeno nekje v hladni rezervi, vsak dan pa naredis iz amazona dol backup podatkov. To je celo priporocljivo.
... OK, jaz sem mislil na v bistvu nezahtevne programske rešitve, do katerih pa nihče razen Amazonovih programerjev ne more dostopat, da iz "oblakov" pravočasno spravi naročeno robo do kupcev na "zemljo", kaj šele jih popravit, ko gre kaj narobe ... ja, in enako velja za Washington Post, pa tudi Finance so brez Črta po mojem precej nemočne, ko se kaj zalomi, čeprav se mi zdi, da vsaj toti forum programsko ni glih low-level ...

Strani: 1