Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
Mi smo jih takrat najbolj fasali, ker smo bili na vrsti prvi. Prekinili projekt, ko smo jim zagrozili, da gre ekipa lahko delat tudi kaj drugega.
Prihranili smo kar precej denarja in problemov skupini, ker se je projekt ustavil.
A "rudnik soli" je bil resitev razvita znotraj kaksne casopisne hise, ali je to razvil nekdo, ki si je domisljal da ve kaj bi Bonnier rabil in jim potem to uspel prodati?

(tukaj pa jaz dobim ospice :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2701325

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.628
Zadnja sprememba: Gustl 09.03.2018 08:43
[bc123a]
> [Gustl]
> Mi smo jih takrat najbolj fasali, ker smo bili na vrsti prvi. Prekinili projekt, ko smo jim zagrozili, da gre ekipa lahko delat tudi kaj drugega.
> Prihranili smo kar precej denarja in problemov skupini, ker se je projekt ustavil.

A "rudnik soli" je bil resitev razvita znotraj kaksne casopisne hise, ali je to razvil nekdo, ki si je domisljal da ve kaj bi Bonnier rabil in jim potem to uspel prodati?

(tukaj pa jaz dobim ospice :)
To je najvecja (ali ena izmed) svetovna firma za te resitve.

Takrat se je imenovala Atex, potem se je združila z DTI in Saxotech (druga dva velika) in se nekaterimi drugimi, danes se imenuje NewsCycle... Estonci in Litvanci so se vedno na tem in fehtajo, ce gredo lahko dol.

en.m.wikipedia.org/wiki/Newscycle_Solutions


To rej po principu "Dajmo sodelovat z najboljšimi na trgu."

Kot Big Four, ziher je kul, ce je tako drago :)

Strani: 1