Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bambino sporočil: 1.028
Mislim, da poleg neposrednega dela z otroki obstajajo še druga dela, ki niso neposredno vidna. Predstavljam si, da če bodo otroci slikali, da je potrebno priskrbeti material, zaščito za draga oblačila, v katerih pošiljajo nekateri starši otroke v vrtec, ... in na koncu tudi pospraviti. Seveda vse to čim bolj v prisotnosti, in skupaj z otroci, vsega se pa najbrž ne da.

Kar se pa tiče dela z otroci. Tega si nekdo, ki nima teh izkušenj ne predstavlja. Vem za mnogo očetov, ki so raje v službi, kot pa doma z otroci. Ravno zadnjič mi je znanec pojamral, .. uf spet počitnice, ... raje bi bil v službi kot pa z svojimi tremi sinovi, ki so 9., 7., 1. razredu. Se pravi nekateri ne morejo svojih treh prenašat, niti 2-3 uri, po "težkem" dnevu v službi, po drugi strani so pa raje v službi.

To spominja na izjavo Sadata, ko mu je eden od muslimanske bratovščine prigovarjal, da bi morale ženske v Egiptu biti zakrite. Sadat pa je vedel, da njigova hči, ki je študirala, ni bila zakrita. Pa ga je poučil: "To pri eni svoji hčeri ne uspeš uveljaviti zakrivanja, pričakuješ pa, da ga bomo jaz od vseg egipčank".

www.youtube.com/watc...zBVCcpn_iY

Sem pa pristranski. Razkritje. Mojo je lani učenec v osnovni šoli pljunil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2700997

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[bambino]
Mislim, da poleg neposrednega dela z otroki obstajajo še druga dela, ki niso neposredno vidna. Predstavljam si, da če bodo otroci slikali, da je potrebno priskrbeti material, zaščito za draga oblačila, v katerih pošiljajo nekateri starši otroke v vrtec, ... in na koncu tudi pospraviti. Seveda vse to čim bolj v prisotnosti, in skupaj z otroci, vsega se pa najbrž ne da.
No sem se pozanimal. Imajo res teoreticno 1.5 "pedagoske ure", ko lahko gredo v pedagosko sobo delat administrativna opravila, ki jih, bog mi je prica, res ne manjka.

No, moja je danes od tega izkoristila tocno 10 minut. Potem se pa pejd. Za it na WC je mogla prositi eno od drugih vzgojiteljic, da ji je popazila se njene otroke. #lidl #plenice

Strani: 1