Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[0126Bacis]
Pa vprašanje o kredibilnosti avtorja Darka Fiusa, strokovnjaka za pomorstvo. Kdaj nam bo kot član "Združenja za energetsko neodvisnost (ZENS)" predstavil kako svojo hišo fura otočno, neodvison priklopa na javno elektriko?

Aja, je priklopljen na javno omrežje ;=)))
G. Fius je nastopil z imenom, priimkom in fotografijo. Kredibilnost vaših navedb boste okrepili, če naredite tako tudi vi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2700895

Strani: 1

najobj sporočil: 31.918
[hocevarb]
> [0126Bacis]
> Pa vprašanje o kredibilnosti avtorja Darka Fiusa, strokovnjaka za pomorstvo. Kdaj nam bo kot član "Združenja za energetsko neodvisnost (ZENS)" predstavil kako svojo hišo fura otočno, neodvison priklopa na javno elektriko?
>
> Aja, je priklopljen na javno omrežje ;=)))
G. Fius je nastopil z imenom, priimkom in fotografijo. Kredibilnost vaših navedb boste okrepili, če naredite tako tudi vi.
... evo, se opravičujem, ker se mešam, ampak če jaz toti rahlo pomanjkljivo citiran post od 0126Bacis prav razumem, je njegova poanta tole www.snopes.com/fact-...g-ice-age/ , ne pa kako se na po defaultu anonimnem forumu Financ predstavljajo anonimni forumaši ... khmm, in ki se za svojo kredibilnost ne rabijo predstavit z imenom, priimkom in fotografijo, če uredniško politiko Financ hvalijo, če pa jo grajajo, pa niso kredibilni, ker se niso predstavili z imenom, priimkom in fotografijo ...

P.S.: ker me zanimajo argumenti, me ne zanima, kdo je 0126Bacis in tudi če bi se predstavil z imenom, priimkom in fotografijo, ga verjetno ne bi poznal, če ni glih neka znana osebnost in kar sploh ne bi spremenilo mojega mnenja o njegovih argumentih ...

Strani: 1