Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek E-mobilnost: zaradi interesov zlorabljajo logiko

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN223552 sporočil: 1.136
Jaz kot elektroLjubitelj(tm) sem se spomnil boljših rešitev kot nadlegovanje lenih centralnoplanskih električarjev, da premaknejo riti in položijo kako žico (pri nas še imajo vse v luftu, kaj bi od njih sploh pričakovali).

Namesto velikih avtov kot je Tesla bi imeli majhne alu-kapsule-mopede (take s pomožnimi kolicami za vsak slučaj), ki bi se z lahkoto polnili iz EV-tlakovcev, za dodatno prtljago in prevažanje otrok za na morje pa različne prikolice s lastno baterijo.

Tretja rešitev je uvedba sistema ala uber za neobdavčeno nagrajevanje investitorjev v nekajsedežna avtonomna vozila, ki te poberejo, če so ravno kje v okolici - namesto vlakov in velikih avtobusov, v katerih se peljeta po dve omi.

Pa ta vozila bi avtomatsko spoštovala omejitev hitrosti, tako da bi zagrizeni lastniki 200ps bmwjev kmalu obupali ali pa končali v zaporu po speštanju nekaj nebogljenih kapsul.

In svet bi bil spet lepši, čistejši in dolgočasen!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2700682

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[FIN223552]
Jaz kot elektroLjubitelj(tm) sem se spomnil boljših rešitev kot nadlegovanje lenih centralnoplanskih električarjev, da premaknejo riti in položijo kako žico (pri nas še imajo vse v luftu, kaj bi od njih sploh pričakovali).
Ce bo treba sistem predelati za zares velike moci (npr za polnjenje avtov doma), potem bo nadzemnih kablov vec, ne manj:

engineering.electric...ables.html

Strani: 1