Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[bc123a]
> [Gustl]
> > [bc123a]
> > A jaz to placujem clanarino na Cebelarske in rokodelske novice...?
>
> Ni zapisano, ampak s "clanstvom" predpostavljamo, da clani razumejo, da ce je v uvodu naslova "Cebelarji, pozor", to pomeni, da je tekst namenjen cebelarjem.

Tast je imel cebele. Financ ni nikoli bral, no ne vem ce je sploh kdaj kaj dosti casopise bral.

Nekako se mi zdijo "Finance" in "Cebelarji" zadeva z zelo majhnim presekom. Seveda dopuscam, da se motim :)

Na te zadeve pridem preko finance live, ce bos pogledal moje statistike za naslovnico, po moje tam prakticno nimam klikov, zelo veliko redirectov pa iz finance live.

Finance imajo skoraj 20 nisnih portalov in 30 nisnih newsletterjev ( www.finance.si/bilteni ).

Naslovnica Financ je skupek vsega, na LIVE se pojavi vse v kronoloskem vrstnem redu. Na naslovnici ze ni vsega, algoritmi ze malo prilagajajo in ne kazejo vsem "cebel", jasno nam je, da vecine ne zanimajo cebele.

Kogar pa zanima, gre pa seveda lahko na podsrran agrobiznis.finance.si lahko se naroci na Agro newsletter.

Vsak si lahko sam tudi uredi svojo podstran, kjer ima vsebine, ki ga zanimajo - Fokus: www.finance.si/fokus

Rešitev, da ne vidiš "cebel", je algoritem se v LIVE. Kar pa ni v planu, ker zelimo ohranit vsaj en kronološki feed.

Mozno pa je, da bomo v okviru Fokusa ponudili tudi customized feed.