Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[bc123a]
A jaz to placujem clanarino na Cebelarske in rokodelske novice...?
Ni zapisano, ampak s "clanstvom" predpostavljamo, da clani razumejo, da ce je v uvodu naslova "Cebelarji, pozor", to pomeni, da je tekst namenjen cebelarjem.

Tako kot ce pise "Podjetniki, pozor" pa "Gradbinci, pozor" itd...

Trudimo pa se, seveda se s kaksnimi napakami, da naslovi ne bi zavajali in samo lovili klik, recimo izogibamo se naslovom

"Ne boste verjeli, katero zdravilo morate zamenjati vsaki dve leti. Stevilka 3 vas bi presenetila."


Ko torej naslednjič vidis naslov "Cebelarji, pozor", lahko mirno preskocis, ce nisi cebelar.

(res pa je, da vemo, da to tezko naredis, zato si ti v segmentu "news junkies", cist poseben segment uporabnikov)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2700589

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [bc123a]
> A jaz to placujem clanarino na Cebelarske in rokodelske novice...?

Ni zapisano, ampak s "clanstvom" predpostavljamo, da clani razumejo, da ce je v uvodu naslova "Cebelarji, pozor", to pomeni, da je tekst namenjen cebelarjem.
Tast je imel cebele. Financ ni nikoli bral, no ne vem ce je sploh kdaj kaj dosti casopise bral.

Nekako se mi zdijo "Finance" in "Cebelarji" zadeva z zelo majhnim presekom. Seveda dopuscam, da se motim :)

Na te zadeve pridem preko finance live, ce bos pogledal moje statistike za naslovnico, po moje tam prakticno nimam klikov, zelo veliko redirectov pa iz finance live.

Strani: 1