Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
A jaz to placujem clanarino na Cebelarske in rokodelske novice...?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2700582

Strani: 1

anon-202165 sporočil: 970
Za to novico še naročnine ne rabiš plačat :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
A jaz to placujem clanarino na Cebelarske in rokodelske novice...?
Kurc, eni niste z nicemer zadovoljni :-)

Tole je cist fajn informativno, morda je se "native" spodbuda za prodajalce zdravila, slovenci smo cebelarski narod... vsaj takrat ko smo stari cez 70 let.

A ti bi raje samo se ekofanatizem in blokchain bral - ker na to dejansko si narocen, to sta glavni temi zadnje pol leta :-)
Gustl sporočil: 13.628
[bc123a]
A jaz to placujem clanarino na Cebelarske in rokodelske novice...?
Ni zapisano, ampak s "clanstvom" predpostavljamo, da clani razumejo, da ce je v uvodu naslova "Cebelarji, pozor", to pomeni, da je tekst namenjen cebelarjem.

Tako kot ce pise "Podjetniki, pozor" pa "Gradbinci, pozor" itd...

Trudimo pa se, seveda se s kaksnimi napakami, da naslovi ne bi zavajali in samo lovili klik, recimo izogibamo se naslovom

"Ne boste verjeli, katero zdravilo morate zamenjati vsaki dve leti. Stevilka 3 vas bi presenetila."


Ko torej naslednjič vidis naslov "Cebelarji, pozor", lahko mirno preskocis, ce nisi cebelar.

(res pa je, da vemo, da to tezko naredis, zato si ti v segmentu "news junkies", cist poseben segment uporabnikov)
Micare sporočil: 1.582
Ko boste pripravljeni svojemu čebelarju dati celodnevni zaslužek za kozarec medu, bo to postalo zanimivo finančno vprašanje. Pa težko ga boste dobili. Medu pridelamo premalo. Menda med naše kakovosti, prodajajo v Kuvajtu, v lekarni po 40 dolarjev. Bodo prišli trgovci z novci ...

Veste med ni kar tako. Lahko raztopite 800g sladkorja v 200g vode, a to ni med. Slovenija ima potencial, da od čebelarstva solidno preživi vsaj 30.000 ljudi. Je pa to težko in skoraj nemogoče. Tega se zaveš, ko vidiš, da v deželah, kjer ne poznajo zime in imajo večno pomlad, ne srečaš čebele. Je zelo težko. Sploh pa brez kemije in industrijskih kemikalij. Zahvaljujoč tisočletni tradiciji je pri nas relativno veliko čebel. Znanje naših čebelarjev pa neprecenjiva ekonomska, kulturna in človeška vrednota.

Tudi med predstavlja vrednost, ki je podlaga za denar s katerim se ukvarjajo finančniki.

Strani: 1