Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Mrnjafko sporočil: 544
[vrac]
Seveda ima avtor prav, Valenčič je v svojem članku natrosil toliko neumnosti, da sploh ni besed, ki bi bile dovolj ostre za odgovor.
Taki mojstri, kot je tale vrac so idealni recept za zaton civilizacije. Preberite si knjigo zaton civilizacij, kjer lepo piše točno o tem, da so pri propadlih civilizacijah vedno uspeli znanilci katastrof, verski gorečneži in predvsem wannabe pomembneži, ki so bili za trenutek slave prodati lastno mater in trositi neumnosti, pri čemer o problemu niso imeli blage veze, glavni vzrok. O primitivizmu in popolnem nepoznavanju problematike tega vraca raje ne bi, ker je vsakih besed škoda. Tudi vsakega komentarja na njegov morebitni bistroumni odgovor je škoda. Me pa zanima, kako se upajo taki brez najosnovnejšega znanja sploh oglašati in kje je njihov bazični čut za kompetence. Človek (mislim Valenčič) se celo življenje ukvarja točno s tem o čem piše, podaja smernice o kriterijih razvoja distribucijskega omrežja, da zadeve delajo 24/7/365 že 50 let in to za nizke strpške družbe. No in potem se najde nekdo s takim komentarjem.
Se pa javim prostovoljno za naslednje. Ko bo imael tale vrac kake medicinske probleme (slepič, ledvične kamne, bognedaj raka) ga jaz prostovoljno operiram, ker sigurno vem o tem več, kot on o energetiki. Sem videl v mladih letih razkosavanje prašiča pa neke slike človekove notranjosti in to. Se mi ne zdi tako komplicirano. Vzameš neko razkužilo, poliješ, z nožem ofnaš, malo razrežeš, izrežeš tisto, kar se ti zdi, da ne bi smelo biti tam, pa še malo za rezervo, zavežeš poliješ z razkužilom in to je to.
Ali bi se kdo dal takemu operirati???

Brez veze vsak nadaljnji komentar.

Kar se pa tiče teh stroškov za OVE, pa je vedno isto. Ne moreš dopovedati ljudem, katerih plača je odvisna od nerazumevanja tega, da cena OVE samih po sebi nima veliko skupnega s ceno znatnega deleža OVE v EES. Ena primerjava za tiste z najbolj armiranim železobetonom pod klobukom. Ne moreš govoriti, da je liter vode 1 cent na splošno. Liter vode na luni je vreden par milionov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2700358

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 05.03.2018 14:20
To sporočilo je izbrisal avtor (05.03.2018 19:50)
gobim sporočil: 583
[Mrnjafko]

Se pa javim prostovoljno za naslednje. Ko bo imael tale vrac kake medicinske probleme (slepič, ledvične kamne, bognedaj raka) ga jaz prostovoljno operiram, ker sigurno vem o tem več, kot on o energetiki. Sem videl v mladih letih razkosavanje prašiča pa neke slike človekove notranjosti in to. Se mi ne zdi tako komplicirano. Vzameš neko razkužilo, poliješ, z nožem ofnaš, malo razrežeš, izrežeš tisto, kar se ti zdi, da ne bi smelo biti tam, pa še malo za rezervo, zavežeš poliješ z razkužilom in to je to.
Ali bi se kdo dal takemu operirati???
vrac sporočil: 11.068
[Mrnjafko]

Taki mojstri, kot je tale vrac so idealni recept za zaton civilizacije.
Taki mojstri kot je tale Mrnjafko sicer svojega mnenja o enetgetski problenatiki nimajo, znajo pa fantastično podtikati in zavajati ter seveda primitivno zmerjati na osebni ravni.

Strani: 1