Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[pobalin]

Kot da ni bilo že dovolj slabih novic, zdaj še to!? Grem nazaj na varno v Faradayevo kletko (ne trudi se, to razume samo višja kasta naravoslovcev) preden me ta cunami blodnosti in pregrehe odplakne v Had.
Faradayeva kletka je srednjesolska fizika, in to moras nekako dokoncati, tudi ce nameravas postati obramboslovec, novinar, komunisticni omladinec, mucenik, in vodja opozicije vse v eni osebi. Brez Faradaya ni mature.

Mi smo imeli izredno prakticnega profesorja, ki je za oceno znal vprasati: kaj bi vzel s seboj na severni pol? Do sem je bilo vse v redu, problemi se zacnejo pri izbiri pravilnega odgovora za odlicno oceno; trebalo je biti zenskega spola, priti v minici in reci "ja jaz bi vas vzela s seboj, ker se sigurno najbolj spoznate, gospod profesor" in petica ni izostala.

Ampak to je bilo v casih, ko so perverzni ostareli fiziki se lahko lacno gledali za zorecimi srednjesolkami... danes pa je ta svet sel v kurac.

Grem v jamo, vklenil se bom in umirjeno gledal sence na zidu pred seboj. Naj duse, ki jim omracitev tako prija, sili na sonce nekdo drug, pa naj njega napojijo s trobeliko, meni se ne da vec :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2700298

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[NemirniTujec]
Grem v jamo, vklenil se bom in umirjeno gledal sence na zidu pred seboj.
In si predstavljal zoreče srednješolke?
Naj duse, ki jim omracitev tako prija, sili na sonce nekdo drug, pa naj njega napojijo s trobeliko, meni se ne da vec :-)
Ti Platon, jaz Sokrat, aaaiiiaaaiiiaaaa. :-)

Strani: 1