Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tasilo sporočil: 9.830
Oh, seveda je boljše, prava virtuozna arija, ki jo je užitek preposlušati kar nekajkrat, uživati v napevu, čeprav še vedno ne razumem dobro francosko. Hočem reči, le malo sem te špiknil, da ne zadremlješ preveč. En malček pobalinsko navihan sem pa bil, hi hi, priznam, mea culpa; a nikarte, da bi bi želel izvabljati kakšno kri, niti pol kapljice ne, lepo prosim.

Štorija z Andom je bila za ilustacijo, da se včasih tudi "naturščik" lahko kakšne jako kunštne znebi. Najbrž ni bila preveč posrečena, ker si pač lepo vrnil žogico; tako, kot Tebe pač pričakujemo.

Danes je nedelja in glede štromarskih zadev moji možgani nedeljsko delujejo pri nizki napetosti in z nizkim tokom, torej tudi kakšne hude moči ne dajo od sebe, zato tudi o politikantih res ne kaže izgubljati besed.

Mogoče me pa kaj več prinese tod mimo, čeprav sem svojo forumsko dejavnost povsod precej omejil. Ko pogledam vložek in izplen takega početja, se sem ter tja izkaže kot potrata časa in lajfa. No ja, če pa že, se ponavadi držim le še dvo- ali trivrstičnic, tako, za muštr.