5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
6 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
8 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
9 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
9 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
9 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
9 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
10 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
10 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
10 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
10 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
10 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
11 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
11 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
12 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
13 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
13 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
13 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Mrnjafko sporočil: 544

Le kam zgine 1/2 denarja na položnici za elektriko (moralo bi v vzdrževanje in posodobitev elektro omrežja), pa zgleda da ne.
Torej še enkrat....Kradete denar, ki ga porabniki plačujemo za Priključno moč in omrežnino in predstavlja 50% (in več) zneska na položnici. AMEN.
Ah, še en pametnjaković in strašen energetski strokovnjak. Kam izgine 1/2 denarja na položnici??? V EKO-BIO-zelene vire energije in tudi subvencije toplotnim črpalkam, ki jih na žalost ne plačujejo samo taki, kot Vi, pač pa na mojo žalost tudi jaz. A mislite, da Vam je neprekinjena dobava in 220 V v štekerju od boga dana pravica, ali kaj??? Ko se širijo fizikalno bolane ideje za moj denar, potem je vse v redu, razni pametnjakovići se širokoustijo, nekateri pač izkoristijo situacijo in se s tem okoriščajo za de-facto tuj denar. Potem, ko je pa treba požreti sranje, ki so ga zakuhali, pa jok in stok in "država pomagaj". Da bog da, da bi Vam crknilo še tistih 190 V!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2699314

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.823
[Mrnjafko]
>
> Le kam zgine 1/2 denarja na položnici za elektriko (moralo bi v vzdrževanje in posodobitev elektro omrežja), pa zgleda da ne.
>

> Torej še enkrat....Kradete denar, ki ga porabniki plačujemo za Priključno moč in omrežnino in predstavlja 50% (in več) zneska na položnici. AMEN.

Ah, še en pametnjaković in strašen energetski strokovnjak. Kam izgine 1/2 denarja na položnici??? V EKO-BIO-zelene vire energije in tudi subvencije toplotnim črpalkam, ki jih na žalost ne plačujejo samo taki, kot Vi, pač pa na mojo žalost tudi jaz. A mislite, da Vam je neprekinjena dobava in 220 V v štekerju od boga dana pravica, ali kaj??? Ko se širijo fizikalno bolane ideje za moj denar, potem je vse v redu, razni pametnjakovići se širokoustijo, nekateri pač izkoristijo situacijo in se s tem okoriščajo za de-facto tuj denar. Potem, ko je pa treba požreti sranje, ki so ga zakuhali, pa jok in stok in "država pomagaj". Da bog da, da bi Vam crknilo še tistih 190 V!
Zdaj se pa malo umiri...

Mojo toplotno črpalko sem si plačal popolnoma sam...Nobene subvencije nisem nikoli dobil za nič... Tako, da smiri živce.

Ja to, da je na vtičnici 230V je pa če ne verjameš...Pravica, ki se jo kupi z rednim plačilo položnic za elektriko.

In še več...Standard je, da MORA elektro zagotavljat vsaj 195V v 15 minutnem intervalu...
Ta standard je za sodobne elektronske naprave (še zdaleč niso to le TČ) eno veliko sranje...Zato tudi naprave crkujejo (ne le izpadajo iz omrežja)
kzupanc sporočil: 10.519
[Mrnjafko]
>
> Le kam zgine 1/2 denarja na položnici za elektriko (moralo bi v vzdrževanje in posodobitev elektro omrežja), pa zgleda da ne.
>

> Torej še enkrat....Kradete denar, ki ga porabniki plačujemo za Priključno moč in omrežnino in predstavlja 50% (in več) zneska na položnici. AMEN.

Ah, še en pametnjaković in strašen energetski strokovnjak. Kam izgine 1/2 denarja na položnici??? V EKO-BIO-zelene vire energije in tudi subvencije toplotnim črpalkam, ki jih na žalost ne plačujejo samo taki, kot Vi, pač pa na mojo žalost tudi jaz. A mislite, da Vam je neprekinjena dobava in 220 V v štekerju od boga dana pravica, ali kaj??? Ko se širijo fizikalno bolane ideje za moj denar, potem je vse v redu, razni pametnjakovići se širokoustijo, nekateri pač izkoristijo situacijo in se s tem okoriščajo za de-facto tuj denar. Potem, ko je pa treba požreti sranje, ki so ga zakuhali, pa jok in stok in "država pomagaj". Da bog da, da bi Vam crknilo še tistih 190 V!
Zato pa kurim celo zimo, razen sedaj ko je krepko v minusu, klimo. Pa fejst kurim drva v kaminu, da prihranim pri predragem olju. Za trdne delce me boli k.
Aja pa še resno: Prav je, da se podpira TČ, če je dobljena toplota okoli 3-kratnika elektrike. Še kako prav. V mrazu pa naj bo backup brez elektrike. Vsak normalen ve, da pri minus 5 in manj TČ na zunanji zrak ne sme delati. Nesmisel. Pika. Zato pa je podtalnica, geosonda itd.

Strani: 1