Strani: 1

londra sporočil: 378
[#2698658] 21.02.18 20:10
Odgovori   +    3
Prav pogrešam rangiranje odprtih vprašanj s Hrvati: v tem članku je že en poskus. Osebno pa menim, da je daleč največji in najtežji problem NLB,ki pa se ga nihče noče lotiti! Sledi Mercator, arbitraža pa je čisto na ....koncu!
vrac sporočil: 11.068
[#2698709] 22.02.18 11:59
Odgovori   +    1
Ni mi jasno zakaj slovenski dobavitelji niso pravočasno prekinili dobave Konzumu, če jim ta ni plačeval? Moj kolega, ki je kar veliko prodajal preko drugega hrvaškega podjetja v Konzum, je že ped dobrimi 2 leti prekinil vse dobave, ker ga je njego kupec na Hrvaškem obvestil, da Konzum ne plačuje ničesar. Ta problem ni od včeraj, traja že kar nekaj časa. Da ne bodo sedaj podjetja, ki bod potegnila kratko in to bodo; ne se bat, da ne bo tako, predvsem slovenski dobavitelji. Hrvate bodo reševali, Slovence pa po stari navadi seveda ne bodo.
bc123a sporočil: 48.253
[#2698715] 22.02.18 12:17 · odgovor na: vrac (#2698709)
Odgovori   +    2
[vrac]
Ni mi jasno zakaj slovenski dobavitelji niso pravočasno prekinili dobave Konzumu, če jim ta ni plačeval? Moj kolega, ki je kar veliko prodajal preko drugega hrvaškega podjetja v Konzum, je že ped dobrimi 2 leti prekinil vse dobave, ker ga je njego kupec na Hrvaškem obvestil, da Konzum ne plačuje ničesar.
Slovenski dobavitelji so trpezna zivinceta, samo tako se je lahko v sloveniji delalo na nacin da so zaporedoma tri firme sle v stecaj, isti biznis, isti lastnik, dobave pa so se vedno nekako sfurali (in na koncu ostali brez).

Strani: 1