Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Več demokracije ali močvirje v Bruslju?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-190292 sporočil: 2.667
Samo opomba na rob: To, da Šarec vodi v javnomnenjskih anketah preprosto ni razumljivo . Možnosti sta po moje samo dve; ali smo volilci bebasti ali pa so ankete namenjene namesto merjenju javnega mnenja ustvarjanju javnega mnenja . Zdi se mi preprosto nemogoče, da volilci še tretjič padajo na isto finto, po Jankoviću in Cerarju . Pregovorni osel gre samo enkrat na led, volilci pa se na led podajamo že tretjič!?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2698109

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
[Glavni forum] Tema: Več demokracije ali močvirje v Bruslju?
[#2698121] 18.02.18 09:16 · odgovor na: anon-190292 (#2698109)
Odgovori   +    9
[schodr]
Samo opomba na rob: To, da Šarec vodi v javnomnenjskih anketah preprosto ni razumljivo . Možnosti sta po moje samo dve; ali smo volilci bebasti ali pa so ankete namenjene namesto merjenju javnega mnenja ustvarjanju javnega mnenja . Zdi se mi preprosto nemogoče, da volilci še tretjič padajo na isto finto, po Jankoviću in Cerarju . Pregovorni osel gre samo enkrat na led, volilci pa se na led podajamo že tretjič!?
Možnost in realnost je samo ena.Ankete so namenjene ustvarjanju in merjenju javnega mnenja koliko smo volilci bebasti in kaj je treba še brusiti in polirati.
anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Več demokracije ali močvirje v Bruslju?
[#2698130] 18.02.18 11:38 · odgovor na: anon-190292 (#2698109)
Odgovori   +    5
[schodr]
Samo opomba na rob: To, da Šarec vodi v javnomnenjskih anketah preprosto ni razumljivo . Možnosti sta po moje samo dve; ali smo volilci bebasti ali pa so ankete namenjene namesto merjenju javnega mnenja ustvarjanju javnega mnenja . Zdi se mi preprosto nemogoče, da volilci še tretjič padajo na isto finto, po Jankoviću in Cerarju . Pregovorni osel gre samo enkrat na led, volilci pa se na led podajamo že tretjič!?
NO, če se že dozikamo te obrobne opombe:)

Povprečen volilec je verjetno precej bebast; ... verjetno še za kanček bolj od povprečnega forumaša Financ! :)

Strani: 1