Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[bc123a]
Mogoce ste spregledali, ampak raziskovalno podrocje prof. Mihalica ni "zanikanje podnebnih sprememb", ampak - energetika.
Kot je razvidno iz članka, sem iskal sogovornika za vprašanja o priložnostih, ki jih v energetiko prinaša blockchain. Ste s predlogom prof. Mihaliča mislili na ta del energetike?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2697898

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[hocevarb]
> [bc123a]
> Mogoce ste spregledali, ampak raziskovalno podrocje prof. Mihalica ni "zanikanje podnebnih sprememb", ampak - energetika.

Kot je razvidno iz članka, sem iskal sogovornika za vprašanja o priložnostih, ki jih v energetiko prinaša blockchain. Ste s predlogom prof. Mihaliča mislili na ta del energetike?
Pozdravljeni,

se opravicujem za pozen odgovor - ampak resno, zakaj tako tezite s tem blockchainom? Prav iscete sogovornike, ki imajo dolocen odnos do vprasanja. A je to res nepristransko porocanje? Mihalica sem predlagal, zato ker pozna *energetiko*, ne zaradi blockchaina in verjetno ce pisete o *blockchainu* v *energetiki* je treba pobarati tudi koga ki se odlicno spozna na *energetiko*, ne glede na to kaj misli o blockchainu, a ne?

Strani: 1