Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Nantl sporočil: 1.160
[tatjana44]
težko je napisat na kratko, a v osnovi povsem uniči/spremeni ekosistem
Ker zdaj je pa povsem nedotaknjen in celo izoliran.
Ignoranca.
marsikje po razvitem svetu celo že odstranjujejo jezove, da bi vsaj delno povrnili naravne tokove rek in pozitivne funkcije, ki jih opravljajo. Ne boste verjeli, celo v ZDA, ki ne velja za najbolj "zeleno".

In the US the Bureau of Reclamation no longer builds dams, but spends more of its time removing them.
www.theguardian.com/...roy-rivers
Kaj v razvitem svetu ni argument.
Guardian -- na nivoju Lady ali pa Jane.
Argumentiranje z guardianom je ... enako kot v sanjah se mi je prikazal vodni duh Mure in rekel ... če jo zajezimo bomo vsi dobili garje.

BS od BS a.

To so resne stvari, ki zahtevajo resno zanje. No, ni ga nikakor videti ne na eni ne na drugi strani.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2696986

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Nantl]
Argumentiranje z guardianom je ... enako kot v sanjah se mi je prikazal vodni duh Mure in rekel ... če jo zajezimo bomo vsi dobili garje.
BS od BS a.
Ne vem, zakaj sem skoraj prepričan, da članka sploh nisi prebral... Našel sem še dva posebno zanimiva okoljska članka od istega avtorja. Prvi o gradnji "novega" Južnega toka mimo in brez Slovenije je čisto svež, drugi pa star skoraj dve leti.
Europe’s biggest fossil fuel project gets €1.5bn public loan
The European Investment Bank has approved a loan to the Southern Gas Corridor, in a move environmentalists described as a “historical mistake”
www.climatechangenew...blic-loan/
Headlines 'exaggerated' climate link to sinking of Pacific islands
Report’s author says many media outlets have misinterpreted the science by conflating sea-level rise with climate change
www.theguardian.com/...ic-islands

Strani: 1