Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdor ni cepljen, ni Sloven'c

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Kdor ni cepljen, ni Sloven'c
[#2696935] 07.02.18 14:49 · odgovor na: FIN223552 (#2696918)
Odgovori   +    30
[FIN223552]
Dober članek, obvezno cepljenje je ostanek diktatorske miselnosti in pika.

NE me Jebat!??

Da razčistimo enkrat za vedno s temi diktatorji, kapitalističnimi svinjami in komunajzersko bratovščino:

KAJ pa je potem TO:

Odločal se bom jaz, kakor se bo meni dvignil, kako bo z NE-cepljenjem, posledice zdravljenja (NEcepljenja) pa naj se socializirajo na javno zdravstvo in javno Blagajno.
Solidarnost pač. Humanizem in rasvetljenstvo?

Jaz se lahko odločam glede rizika, finančne posledice mojih odločitev pa (lahko) plačate-krijete vi.

Pojdi ti tole svoje mišljenje v USA razložit, pa boš videl, kaj ti bodo povedali.

KOMUNAJZER JEDAN!!!!!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2696935

Strani: 1

FIN223552 sporočil: 1.136
[Glavni forum] Tema: Kdor ni cepljen, ni Sloven'c
[#2696963] 07.02.18 16:14 · odgovor na: anon-333107 (#2696935)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: FIN223552 07.02.2018 16:15
[FrRoSt]
> [FIN223552]
> Dober članek, obvezno cepljenje je ostanek diktatorske miselnosti in pika.


NE me Jebat!??

Da razčistimo enkrat za vedno s temi diktatorji, kapitalističnimi svinjami in komunajzersko bratovščino:

KAJ pa je potem TO:

Odločal se bom jaz, kakor se bo meni dvignil, kako bo z NE-cepljenjem, posledice zdravljenja (NEcepljenja) pa naj se socializirajo na javno zdravstvo in javno Blagajno.
Solidarnost pač. Humanizem in rasvetljenstvo?

Jaz se lahko odločam glede rizika, finančne posledice mojih odločitev pa (lahko) plačate-krijete vi.

Pojdi ti tole svoje mišljenje v USA razložit, pa boš videl, kaj ti bodo povedali.

KOMUNAJZER JEDAN!!!!!!
Socializirajo se tudi posledice vseh stranskih učinkov že izkoreninjenih bolezni, proti katerim nas cepijo, ki so nekateri zelo hudi, kot je kolega povedal.

Socializira se tudi vse ostalo, kar se tiče človeškega zdravja, pa čeprav NEPRIMERLJIVO manj upravičeno, ne?
Pitje, kajenje, slaba prehrana (pri 99% naroda) premalo rekreacije, preveč rekreacije (ekstremni športi in športniki), droge itd. Tu je večina minusa v proračunu, pa kakšne ošpice/gripa, kdo je nazadnje umrl od tega?

Če hočeš, da se cepim, boš tudi ti živel po strogih znanstvenih pravilih zdravega življenja in boš mikročipiran ter dobil elektrošok ob vsakem prekršku! Tako preprosto je to...
0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: Kdor ni cepljen, ni Sloven'c
[#2696998] 07.02.18 20:06 · odgovor na: anon-333107 (#2696935)
Odgovori   +    4
Jaz se lahko odločam glede rizika, finančne posledice mojih odločitev pa (lahko) plačate-krijete vi.
Kaj pa debeluhi, pijanci, kadilci, ekstremni in navadni športniki, ... skratka skoraj vsi.
Jaz živim zdravo, ne kadim, ne pijem. Naj se jebejo vsi ti pizdeki, ki se filajo s kemikaljami na moj račun.
Pojdi ti tole svoje mišljenje v USA razložit, pa boš videl, kaj ti bodo povedali.

KOMUNAJZER JEDAN!!!!!!
Prisilna solidarnost je sranje v vsakem primeru in socialna država je sranje na kvadrat - v vseh pogledih.
depersin sporočil: 10.224
[Glavni forum] Tema: Kdor ni cepljen, ni Sloven'c
[#2697344] 12.02.18 09:10 · odgovor na: anon-333107 (#2696935)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 12.02.18 00:21
[FrRoSt]
Odločal se bom jaz, kakor se bo meni dvignil, kako bo z NE-cepljenjem, posledice zdravljenja (NEcepljenja) pa naj se socializirajo na javno zdravstvo in javno Blagajno.
Tudi posledice cepljenja - zapleti - se socializirajo - ne plačajo jih starši ali še bolje proizvajalci cepiv sami.
Solidarnost pač. Humanizem in rasvetljenstvo?
Oba sta prinesla koncept osebne svobode, solidarnost je pa bila že v fevdalizmu.
Pojdi ti tole svoje mišljenje v USA razložit, pa boš videl, kaj ti bodo povedali.
Tam bo enkrat udarilo zaradi cepljenja. Otroke prešpikajo 30x do 1. leta starosti - praktično vsak otrok ima zaradi tega že resne zdravstvene težave. Tudi avtizem, "ki ga cepiva ne povzročajo", raste sorazmerno.

Strani: 1