Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-86274 sporočil: 1.399
In še enkrat!
Gospod Štrukelj, postavite se v vlogo dvonošca, kot smo vsi ostali na zemlji in si recite, a saj tudi "jaz" imam enak "prebavni trakt" od ust do zadnjika, čemu imam tako velike apetite na račun tistega, ki mi zagotavlja denar za plačo, ki si je ne zaslužim, ampak zahtevam na račun skorumpiranega branžnega statuta, ki ga baje zagovajra ustava oz. njen drugi člen.
Zato meni geniju, vsi ugovori dolj visijo.
Državljani ocenjujemo, da imate tolike vesti, da vas mora biti pošteno "sram"!!?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2696855

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
[ironi]
In še enkrat!
Gospod Štrukelj, postavite se v vlogo dvonošca, kot smo vsi ostali na zemlji in si recite, a saj tudi "jaz" imam enak "prebavni trakt" od ust do zadnjika, čemu imam tako velike apetite na račun tistega, ki mi zagotavlja denar za plačo, ki si je ne zaslužim, ampak zahtevam na račun skorumpiranega branžnega statuta, ki ga baje zagovajra ustava oz. njen drugi člen.
Zato meni geniju, vsi ugovori dolj visijo.
Državljani ocenjujemo, da imate tolike vesti, da vas mora biti pošteno "sram"!!?
Pri Štruklju in njemu podobnih ne gre več za polnjenje prebavnega trakta.Za daljši čas naprej ga ( so) je napolnil. Oni sedaj skrbijo za prebavni trakt svojih potomcev na daljši rok.

Strani: 1