Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[najobj]
... čuj, ker si omenil pravno varnost in pravno predvidljivost, sem se ob totem live.finance.si/4201...i-bitcoine članku spomnil na enostavno vprašanje, ki sem ga na totem forumu večkrat postavil, pa od forumskih stručkotov za bitkojne nisem dobil nobenega odgovora, in sicer kako legalno (= z zakoni) regulirati pravno varnost in pravno predvidljivost v neregulirani (= pravnoformalno nelegalni) dejavnosti, ki je tako atraktivna glih zato, ker je neregulirana ...

Odgovora nisi dobil, ker se večini ne da s tabo in tvojimi nebulozami ukvarjati ;)
Na ignor te pač nisem dal, da imaš kljub "ignoranci" vsaj pregled nad posti, ki jih napišem.

Ker odgovarjati nekomu, ki izenačuje neregulirani trg z pravnoformalno nelegalnim je milo rečeno sado-mazohizem!

Pravna varnost in predvidljivost v mojem tekstu se nanašata zgolj in samo na poslovno okolje, ki ga imamo v naši lepi domovini.

In zelo kratek odgovor na tvoje vprašanje:
in sicer kako legalno (= z zakoni) regulirati pravno varnost in pravno predvidljivost v neregulirani (= pravnoformalno nelegalni) dejavnosti, ki je tako atraktivna glih zato, ker je neregulirana ...,
Moj odgovor: Z lahkoto!