Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[BeliF]
> [bc123a]
> > [BeliF]
> > > [rename]
> > > tko, da ne vem, kaj se zdaj ravno Rubini po prsih trka?
> >
> > ker je zanjo izvedel 5 minut nazaj... in se sedaj ven meče... da bo potem lahko pameten... podobno kot z napovedjo recesije... ki jo je od drugih manj znanh ekonomistov preplonkal... pa mu še 10 let kasneje pojejo hvalnice... ker je bil kao taprvi
>
> Roubini je na krizo opozarjal, ko je bila se dalec, in to kar pises so neumnosti. Vzdevek dr. Doom je dobil ravno zaradi tega, ker je opozarjal na crash ko so vsi se veselo pili, jedli in plesali, in so se iz njega norcevali.
>
> Skratka, pocitno res nimas pojma o cem pises.

zgleda bo potrebno ponoviti vajo...

The big short sem ti enkrat že razlagal pa sem očitno steni govoril. Peter Shiff je 2005 napovedoval zlom (obstajajo posnetki pa jih niti približno ne mislim iskati zaradi TEBE). vse je dokumentirano, ampak se imaš ti očitno za nadpametnega, ker si jeseni 2007 napisal POVZETEK ostalih takrat neznanih ekonomistov, ki so napovedovali zlom

in ravno tisti tvoj POVZETEK, ki je bil prehudičevo natančen, jasno dokazuje, da se je vedelo že prej, samo mnogi niso opazili. prepisavanje takšnega POVZETKA tako tebi kot Robidi niti slučajno ne daje kakršnih koli zaslug za "pravilno" napovedovanje
Ja, vse se ve ze prej, samo mnogi ne opazijo ali pa nocejo opaziti.

Bravo Einstein. Saj o tem, ze ves cas govorimo. Sem kdaj rekel da sem Baba Vanga ali da imam kristalno kroglo?