Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.918
[jani1974]
> [najobj]
> ... OK, ljudje smo pač različni, ker jaz namreč ne vem, zakaj bi dodatno plačal ogrevanje sedeža, da mi je potem takoj vroče v rit in moram ogrevanje izklopit ... khmm, sploh ker je pravzaprav dobro, da te zjutraj malo zebe, ker si tako za volanom bolj buden ... no, če pa si že zmišljujejo ogrevanje sedeža, čeprav si pozimi itak toplo oblečen, pa si naj izmislijo tudi hlajenje sedeža, ko se poleti na vročem soncu vsedeš v parkiran avto in se na razbeljenem sedežu čisto zares lahko spečeš, pa si ne moreš nič pomagat, ker manj oblečen ne moreš biti ...
Odgovor na prvo vprašanje: nakako nerodno mi je k ljubici v dolgih gatah
Odgovor na drugo vprašanje: 467,93 € klimatizirana oba sprednja sedeža v Passatu
... eh, saj zato pa sem napisal, je pravzaprav dobro, da te zjutraj malo zebe, da si tudi v kratkih gatah po "krajši" noči za volanom bolj buden ... no, kar pa se hlajenih sedežov tiče, pa tega res nisem vedel in jih verjetno še ni bilo, ko sem nazadnje kupil avto ...

P.S.: če se vsako jutro v službo voziš direkt iz postelje svoje ljubice, potem bi bilo bolj pametno od nakupa ogrevanih sedežev, da zamenjaš svojo ženo ... khmm, če seveda ona prej ne bo zamenjala tebe ...