Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dz1975 sporočil: 2.264
Gradnja 30% večje hiše dvigne ceno za10%, tako da ni kakšnega smisla stiskati stanovanjskih površin na raven študentskih domov. Sam živim v atrijski hiši z 280 kvm in se mi za pet ljudi ne zdi nič prevelika...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2695099

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[dz1975]
Gradnja 30% večje hiše dvigne ceno za10%, tako da ni kakšnega smisla stiskati stanovanjskih površin na raven študentskih domov. Sam živim v atrijski hiši z 280 kvm in se mi za pet ljudi ne zdi nič prevelika...
Razlika je predvsem v obratovalnih stroskih. Raje zivim na 55m2 in imam pozimi 24 C v stanovanju in poleti vse prostore klimatizirane, kot da me pozimi zebe na 280 kvadratih. Ker to slednje je tipicno slovenski nacin.

No, sedaj ko smo trije je 55 malo malo, 75 bi bilo pa ravno prav.
hostamox sporočil: 8.460
[dz1975]
Gradnja 30% večje hiše dvigne ceno za10%, tako da ni kakšnega smisla stiskati stanovanjskih površin na raven študentskih domov. Sam živim v atrijski hiši z 280 kvm in se mi za pet ljudi ne zdi nič prevelika...
Mogoče pri dražji opremi in če imaš relativno velike servisne prostore- kurilnica,garaža,utility. Vsak obrtnik večino poračuna od metra, ravno tako se meri material.

Strani: 1