Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[MarijanMacek]
Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?
Obisk turistov s temi pozidavnimi rabotami do zadnjega kotička nima čisto nič zveze....

Pojdi si ogledati Dunaj in boš videl razliko med ureditvijo in skrbjo za zelene površine .... in podobne zadeve....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2695060

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[FrRoSt]
> [MarijanMacek]
> Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?

Obisk turistov s temi pozidavnimi rabotami do zadnjega kotička nima čisto nič zveze....
Če me še spomin ni zapustuil, nisem nikjer govoril o pozidavnih rabotah. Lahko pa da se motim, samo potem me prosim opomni. Mi pa sicer ni jasno, zakaj bi turisti hodili gledat pozidavne rabote. A so tako prismojeni, ali imaš drugačen pogled in vidiš pozidave, kjer jih NI. Mogoče si pa preveč hodil po Tibetu, tam stoletja niso nič pozidali, da ne bi ubili kakšnega črva, reinakrnacije bog si ga vedi česa.

Pojdi si ogledati Dunaj in boš videl razliko med ureditvijo in skrbjo za zelene površine .... in podobne zadeve....
Sem videl že večino glavnih mesto po Evropi, tudi Dunaj bežno, pa še kakšno kje drugje. In Ljubljana se ne odreže tako slabo glede zelenih površin. Je eno od najbolj zelenih mest v Evropi. Po podatkih iz spletne strani, ec.europa.eu/environ...dex_en.htm je pa tudi bila zelena prestolnica leta 2016. In verjetno ne brez razloga, kar potrjuje tudi dvoštevilčna rast števila turistov v Ljubljani, ki domačinom postaja počasi že moteča.
Sicer pa, kaj čakaš, blićžajo se volitve in izberite izvoljivega kandidata. pa se bojim da samo stokate in serjete, ker ljudje tvoje baže kaj več pač niste sposobni.

Strani: 1