Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[denac]
> [rx170]
> > [denac]
>
> Zakaj ste ga potem, vi, ki ste iz Ljubljane in vam dela balakansko mesto, kar 4 x izvolili?
Ker očevidno večina občanov MOLJ ceni kaj je naredila ta, sicer kontraverzna županska pojava.
Bruuuuuhaha! Jaz sem sicer Ljubljančan (še s tramvajem sem se v nižjo gimnazijo vozil), a že dolgo ne živim več v Ljubljani. Vem pa , da Janković na svojih obhodih po Ljubljani zelo teži Ljudem. Precej vsiljiv je.
Ni govora, da bi ga volil.
Ker ga ne moreš voliti, lahko nakladaš kar hočeš....
Un Maček malo višje pa, da je solatar slovenske matere sin. Srbski mediji pa pred časom, da bo postal Srbin predsednik slovenske vlade, in že leta, da ima Ljubljana "gradonačelnika Srbina".
Uživaj!
Uživam, in še vedno ostaja slovenske matere sin. Slovenska wikipedija, sl.wikipedia.org/wik...kovi%C4%87 pravi:

Zoran Janković se je rodil 1. januarja 1953 srbskemu očetu in slovenski materi v Saraorcih pri Smederevu v Srbiji, kjer je preživel otroštvo.[2] Njegova starša sta se preselila v Slovenijo in ga do konca četrtega razreda pustila pri starih starših, nakar se je preselil k njima v Slovenijo. Osnovno šolanje je nadaljeval v Ljubljani na Osnovni šoli Valentina Vodnika in na Osnovni šoli Ketteja in Murna, kjer je dokončal osmi razred.[2] Šolanje je nadaljeval na Gimnaziji Poljane in leta 1980 diplomiral na Ekonomski fakulteti v Ljubljani z diplomsko nalogo Prekupčevalci s kmetijskim blagom pri nas[3] pod mentorstvom Tee Petrin.[2]

če poznaš nasprotna dejtva, popravi navedeno stran na wikipediji in se ne znašaj nad prinašalcem neprijetnih novic.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2695051

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
... in leta 1980 diplomiral na Ekonomski fakulteti v Ljubljani z diplomsko nalogo Prekupčevalci s kmetijskim blagom pri nas[3] pod mentorstvom Tee Petrin.[2]
Torej je le resnica v tem,da je strokovnjak za prekupčevanje. Imel je lep vzor v starem,ki je prodajal (beri . prekupčeval) lubenice.
depersin sporočil: 10.224
čas vnosa: 29.01.18 11:14
[MarijanMacek]
Ker očevidno večina občanov MOLJ ceni kaj je naredila ta, sicer kontraverzna županska pojava.
Realnost je obratna. Priljubljenost mu pada. Zmaguje le zaradi abstinence nasprotnikov.

Strani: 1