Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rx170 sporočil: 6.398
[denac]
> [rx170]
> > [denac]
> > Mešaš hruške in jabolka. Mi, ki smo Ljubljane navajeni več kot pol stoletja, vemo, kako primitivni balkanc iz Ljubljane dela balkansko mesto.
> > Ti, ki maš pa rad razne jankoviće pa tega ne vidiš. Sej si natančno tak kot turisti. Vpraš turista, če ve kod je stala Kozlarjeva hiša.
> > Turisti hodjo v Lubljano zarad boljšega zaslužka turističnih agencij, ne pa zarad jankovića. Plečnik je že zdavnaj umrl, vsa njegova dela stojijo več kot pol stoletja, pa pred pol stoletja in manj v Ljubljano niso hodili. Ti boš pa odgovoru, da zdej hodjo zarad Jankovića.
>
>
> Zakaj ste ga potem, vi, ki ste iz Ljubljane in vam dela balakansko mesto, kar 4 x izvolili?

Bruuuuuhaha! Jaz sem sicer Ljubljančan (še s tramvajem sem se v nižjo gimnazijo vozil), a že dolgo ne živim več v Ljubljani. Vem pa , da Janković na svojih obhodih po Ljubljani zelo teži Ljudem. Precej vsiljiv je.
Ni govora, da bi ga volil.
Un Maček malo višje pa, da je solatar slovenske matere sin. Srbski mediji pa pred časom, da bo postal Srbin predsednik slovenske vlade, in že leta, da ima Ljubljana "gradonačelnika Srbina".
Uživaj!
Se opravičujem, malo narobe sem prebral. Ampak to dejstva ne spremeni, da so ga Ljubljančani tolikokrat izvolili za župana.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2695043

Strani: 1

anon-190292 sporočil: 2.667
Se opravičujem, malo narobe sem prebral. Ampak to dejstva ne spremeni, da so ga Ljubljančani tolikokrat izvolili za župana.
Ljubljančani so danes očitno tisti, ki so se po 2WW priselil v Ljubljano in se ga meščanstvo
še ni prijelo in velik del ljubljančanov po rojstvu od prastarih staršev naprej ne živi več v Ljubljani. Ljubljana je slabo organizirana "dolga vas" iz katere se meščani izseljujejo in to ni samo krivda Jankovića. Ljubljana potrebuje za župana meščana po mentaliteti in ne samo ljubljančana po naslovu bivanja.
Kdo voli Jankovića je več ali manj jasno .

Strani: 1