Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[denac]
Razlastitev je pravi ukrep! Revolucija še traja! Posebno, odkar je Janković šerif.
Ljubljana je iz dneva v dan neprijetnejše mesto!
Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2695007

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[MarijanMacek]
Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?
Obisk turistov s temi pozidavnimi rabotami do zadnjega kotička nima čisto nič zveze....

Pojdi si ogledati Dunaj in boš videl razliko med ureditvijo in skrbjo za zelene površine .... in podobne zadeve....
depersin sporočil: 10.224
čas vnosa: 29.01.18 11:00
[MarijanMacek]
Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?
A si slučajno plačan, da braniš vse, kar levaki počnejo? Jankovič je naredil center in zgolj tisto, kar se vidi navzven.

Zraven še veliko pokradel, zraven pa za ljudi, ki živimo ali delamo v Ljubljani, marsikaj tudi zagrenil.

Strani: 1