Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-412953 sporočil: 60
[FrRoSt]
Jaz imam tudi vprašanje za Politike, Novinarje in ostale Bedake in Osle:

Kupujem npr. kefir v eni od trgovin prodajne verige. Konkretno Špar.

Zakaj je lahko izdelek kefir, ki ga prodajajo pod svojo blagovno znamko polovico cenejši od prodajne cene domačih blagovnih znamk, npr.: krepki suhec, kefir Planika, ... ipd!???

Zakaj so (lahko) domači blagovni proizvodi, čeravno so za odtenek tudi boljši, dražji za 100%!???*

*Bi mi lahko kdo odgovoril na to vprašanje!?
V šolah so nas učiteljice učile, da je domače bolje kot tuje (potem smo pa še ponavljali: tujega nočemo, svojega ne damo). Kar poglej Josa, tuje hrane še povohati noče! (pranje možganov uspelo)
www.mojvideo.com/vid...9121763bce

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2694938

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[vampp]
V šolah so nas učiteljice učile, da je domače bolje kot tuje (potem smo pa še ponavljali: tujega nočemo, svojega ne damo). Kar poglej Josa, tuje hrane še povohati noče! (pranje možganov uspelo)
www.mojvideo.com/vid...9121763bce
Že spet te grozne učiteljice in oprani možgani. :)

Tuje je vedno boljše, domače pa je slabo. To začutiš in razumeš, ko svobodno zajameš zrak in z njim zadovoljno napolniš pljuča do zadnjega kotička. :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[vampp]
> [FrRoSt]
> Jaz imam tudi vprašanje za Politike, Novinarje in ostale Bedake in Osle:
>
> Kupujem npr. kefir v eni od trgovin prodajne verige. Konkretno Špar.
>
> Zakaj je lahko izdelek kefir, ki ga prodajajo pod svojo blagovno znamko polovico cenejši od prodajne cene domačih blagovnih znamk, npr.: krepki suhec, kefir Planika, ... ipd!???
>
> Zakaj so (lahko) domači blagovni proizvodi, čeravno so za odtenek tudi boljši, dražji za 100%!???*
>
> *Bi mi lahko kdo odgovoril na to vprašanje!?

V šolah so nas učiteljice učile, da je domače bolje kot tuje (potem smo pa še ponavljali: tujega nočemo, svojega ne damo). Kar poglej Josa, tuje hrane še povohati noče! (pranje možganov uspelo)
www.mojvideo.com/vid...9121763bce
Mene so učiteljice v OŠ učile "Za domovino s Titom naprej". In pa to da je Užiška republika padla (potem ko je tovariš Tito zaukazal, da morajo partizani branit republiko do zadnjega metka), zato ker je naposled zmanjkalo metkov.

Strani: 1