Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 26.01.2018 09:58
[Wulfe]
> [najobj]
> ... ja, saj zato pa sem tebe vprašal, kako boš 3 (tri) izvode 1 (enega) dokumenta označil s šifro, ki je edina možna v vesolju za vse večne cajte ...
3 izvode si rabu nekoč, v starih cajtih. danes lahko pogleda vsak, ki ima dostop.

tle imaš osnovo, uporablen je Javascript. če v 2 minutah ne poštekaš, o čem je govora, se o tehnikalijah nimava kaj pogovarjat, ker sledi, da nisi iz foha ;)
medium.com/@lhartikk...3cc1cc0e54
... čuj, saj ni finta v tem, kdo lahko kaj pogleda, ampak je finta v tem, da bi ti rad samo z eno šifro, ki je edina možna v vesolju za vse večne cajte, zabeležil tri vsebinsko različne faze (= izdaja, prevoz, sprejem) treh različnih udeležencev enega (= prodaja štruce kruha) poslovnega dogodka ... khmm, oziroma če povem v jeziku denarja, ti hočeš en isti bankovec istočasno dati v roke trem različnim ljudem, da bodo lahko z istim bankovcem na različnih koncih sveta dokazovali, da je govora o isti štruci kruha ...

P.S.: v linku je opisan nastanek šifre, ki je edina možna v vesolju za vse večne cajte, ampak to nima nobene zveze z mojim vprašanjem, ki ni tehnične, ampak je vsebinske - logistika je vsebina - narave oziroma kako neko tehniko (ne moreš) uporabiti za reševanje različnih vsebinskih problemov ... khmm, ali če uporabim kar primerjavo iz tvojega prejšnjega posta, mene ne zanima, kako ti narediš svoje klešče, ampak mene zanima, kako boš ti s svojimi kleščami razrezal mojo štruco kruha ... ja, in s kleščami je ne boš, ker za rezanje kruha rabiš nož, v tvojem linku pa ni noben nič povedal, zakaj bi trošil štrom, da bi si prirudaril nož, če pa nož lahko kupiš v vsaki večji trgovini ...