Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PetraS sporočil: 2.368
lahko izplačuje dobiček, ustvarjen na domačem trgu (to je zdaj še cca pol, zdaj bo manj). in ne sme delat poslov, kjer je prej imela največ izgub. tu notri maš celotno (necenzurirano) odločbo www.finance.si/8857874

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2694494

Strani: 1

bambino sporočil: 1.028
Kolikor razumem sosednje članke o previdnosti pri najemanju posojil Finance opozarjajo na možnost rasti obresti. Ali to pomeni, da bi lahko zaceli naraščati tudi neto obrestni dohodki? Ali menite, da bodo obresti v nadalje samo še padale?
Endimion sporočil: 10.307
Ok. Porezimirajmo

Mi imamo tam eno banko, ki smo jo sanirali s sposojenim denarjem (nic ni blo ze gesenk), le ta ima neke hcerinske banke ki ji nesejo nek mlekotok.

In mi smo se "zavezali" da teh kravic ne bomo molzli??

V kateri kreditni pogodbi za podjetje pise, da si lastnik ne sme izplacat dobicka v kolikor ga ustvari?

Druga stvar so pa posli ki bi lahko ustvarili izgubo. Po logiki je to lahko vsak!

Skratka. Mi hocete povedat da smo se zavezali da bomo imeli v Sloveniji Hranilnico z 11 milijardami aktive?

In se to le dokler ga ne damo nekemu kaslcu iz paname.

Ok... Ampak o tem kok je treba neke zaveze "spostovati" lahko vidimo na primeru Hrvaske. Pri kateri je bilo spostovanje arbitražne kljucnega pomena za vstop v EU

Strani: 1