Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 24.01.2018 11:15
[pobalin]
> [rename]
> @Simona2: avtorica se precej lepše sliši, kot piska :-P
> Piska ali piška, to je zdaj vprašanje? :-P
> še link na SSJK: bos.zrc-sazu.si/cgi/...piska&hs=1

Predlagam ti, da se kriptočasom primerno apdejtaš na fran.si, ker potem se ti odprejo nova obzorja (glej četrti zadetek oz. drugi link).
fran.si/iskanje?View...uery=piska
svetovalnica.zrc-saz...a-je-piska

Pred nekaj časa je v periodično hagiografijo mestne oblasti "Moja Ljubljana" neka solistična sekcija afežejevistk uvedla pojem "vodinja". To poženščenje besede vodja je iz glasila najboljšega župana z najboljšim moštvom v najlepšem mestu na svetu potem izginilo tako nenadoma in potihem, kot se je prikradlo vanj. Vodinje nisem našel nikjer drugje. Mogoče jo je vzel povodni mož ali pa vrhunski sistem odvodnjavanja prenovljenih mestnih površin.

Sicer pa bi moralo biti moškim vseeno. Če si ženske res želijo postati piske, peške in vodinje, naj si privoščijo! :-)
... čuj, meni se jebe, kakšne nove piske si zmišljujejo žabarske pičke, definitivno pa me žabarski "zadane" poleg ušesa zadene direkt v čelo, ko ga slišim, pa ga zadnje cajte slišim v vseh možnih medijih ...

P.S.: najboljša je ena reklama od Petrola, ki gre približno takole "če vaša srečka zadane, boste z njo zadeli" ... pizda, kaj za en kreten lahko tako glupost najprej napiše, da jo en drugi kreten potem prebere in pove v reklami, ki se na TV vrti vsakih pet minut ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2694416

Strani: 1

simona2 sporočil: 2.201
A to razpravo z vsem preklinjanjem je nujno imeti pod stečajno zakonodajo? samo prijazno vprašam...
pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... čuj, meni se jebe, kakšne nove piske si zmišljujejo žabarske pičke, definitivno pa me žabarski "zadane" poleg ušesa zadene direkt v čelo, ko ga slišim, pa ga zadnje cajte slišim v vseh možnih medijih ...
fran.si/iskanje?View...y=mazohist :-)

Strani: 1