Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

nmmute sporočil: 185
Pri sportsvanu je zimski paket 486e. Vključuje pa: ogrevanje pralnih šob spredaj,
ogrevanje sprednjih sedežev, indikator nivoja tekočine za pranje stekel,
naprava za pranje žarometov.
Kdo govori o jurju dveh??
Golf z opremo comfortline ima kar bogato opremo. Pa nisem zagovornik nobenih znamk.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2694301

Strani: 1

najobj sporočil: 31.871
[nmmute]
Pri sportsvanu je zimski paket 486e. Vključuje pa: ogrevanje pralnih šob spredaj,
ogrevanje sprednjih sedežev, indikator nivoja tekočine za pranje stekel,
naprava za pranje žarometov.
Kdo govori o jurju dveh??
Golf z opremo comfortline ima kar bogato opremo. Pa nisem zagovornik nobenih znamk.
... OK, mogoče sem s ceno malo pretiraval, vsekakor pa je dobro slišat, da so se v zadnjem cajtu zaradi konkurence tudi Nemci popravili, ker ko sem pred leti jaz svojega "nemca" kupoval, sem moral vse živo doplačat, cifre pa so bile takšne, kot sem jih omenil ... evo, in ker sem pred tem imel "japonca", ki je imel v osnovni opremi vse tisto, kar si takrat pri "nemcu" moral doplačat, sem pač napisal, kar sem napisal ... khmm, čeprav je tudi res, da je od takrat minilo že kar nekaj cajta in je dodatna oprema zdaj bistveno cenejša ... alzo, če skrajšam, se opravičujem, če sem komu užalil njegov avtomobil, čeprav še vedno mislim, da je - če te zjutraj malo zebe, se bolj zbudiš - ogrevanje sedežov (volana) brezveze in je namenjeno predvsem višji ceni novih modelov, ki jo je brez podobnih "izboljšav" težko upravičiti ...

P.S.: tebi sem odgovoril, ker si prvi, velja pa za vse, ki ste tukaj zgoraj protestirali zaradi mojega nazadnjaštva ...

Strani: 1