Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V ZDA revščina kot v podsaharski Afriki

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: V ZDA revščina kot v podsaharski Afriki
[#2692611] 13.01.18 15:00 · odgovor na: najobj (#2692590)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [NemirniTujec]
> > > > [bc123a]
> > > > Ampak oni so dejansko zahodnjaki - cigana opazis v sloveniji da je "tuj", "njihov", teli travellerji so pa cisti anglezi oziroma irci, a ne?
> >
> > > Anglezi so verjetno najbolj izurjeni rasisti na svetu. Po par minutah dobro vedo, da ai iz maribora in torej ena zahojena sirotinja ki je v ljubljano prisla s trebuhom za kruhom (da pokazem po slovensko).
> > >
> > > Kaj sele ce si gipsy. Lahko se ti napravljas kolikor hoces, znamo mi vas...
> > >
> > > Mam enga kolega ki je crn pa govori kot belc - po telefonu ga ne prepoznas. Za hrbtom se temu rece coconut: znotraj bel, zunaj crn. No need to guess, dela v poslu kjer se lahko vse po telefonu opravi :-)
> > >
> > > Tak da ce nekdo iz liverpoola, Newcastla, Irske, gipsy skupnosti ali celo crn (narascajoce po ekstremnosti) postane uspesen posloven clovek, je poreklo njegov feature:
> > >
> > > Bel angleski predsednik uprave je pac predsednik uprave ta in ta. Ce pa je nenavadnega porekla, pa se (na pol z zacudenjem, napol s ponosom in v dokaz moznosti nase multikulturne druzbe) doda "Liverpoodlian/nekaj na temo beatlov, Irish national, one of most prominent black brittons, one who is of nigerian descent i tako dalje.
> > >
> > > Spoznavat vse te nianse in razlicne poglede na res bogato zgodovino in prepletenost je endless fun :-)
> > >
> > > Upam stavit da vec kot polovica clankov o Tyaon Furyju nekje omeni, da je Irish traveler. Spredalckajo te - ampak vseeno ti dajo sanso. Ni tezko bit crn ali cigo zgornjega razreda - tezko je bit cist navaden iq 99-101 manjsinc.

> > ... čuj, zdaj pa še povej, kako se meri zahojenost, ker mersko enoto za sirotinjo že poznam ...
> >
> > P.S.: pesniške figure ti niti ne zamerim, čeprav mi ni jasno, kako ne razumete istega pristopa v naslovu članka totega Sebastijana Kopušarja, da ste na reveža navalili kot mutavi na telefon ...

> Odvisno na katero stran neba gledaš npr. proti štajerski gre nekako takole: CE, MB, MS..

... čuj, pazi ti malo, na katero stran neba gledaš, če hočeš še kdaj v enem kosu priti čez Trojane ...

P.S.: žabari so sprihvatizirali celo Slovenijo, tako da ni čudno, da cela Slovenija rine v žabarijo ...
Jaz mislim, da vsa Slovenija sploh ne rine v žabarijo in to je v bistvu prednost Slovenije. Mislim SLO je, zgodovinsko gledano, ruralna skupnost in resna centralizacija bi bila totalna katastrofa. Ampak to meni ne spremeni filinga, da vsaki ko prečim Trojane res občutim, da diham en drug zrak, ki me spominja na štajersko ikebano..
nova24tv.si/slovenij...-20-minut/