Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[sopranos]
Temu folku se je res odpeljalo.
Vse je odpeljalo...Ob pogledu na grafe, ki kažejo na velika zvišanja plač zaposlenih v javnem sektorju se moramo spomniti »težkih« Koprivnikarjevih pogajanj s Štrukljem in sindikati javnega sektorja. Kako potekajo ta »pogajanja«? Pooblaščenec vlade Koprivnikar, ki je stari javnosektoraš s svojo pogajalsko ekipo prav tako starih javnosektorskih parazitov, ki predstavljajo vlado (državo?) začnejo pogajanja s sindikalnimi voditelji iz javnega sektorja, to se pravi s paraziti iz sosednje pisarne, ki so naenkrat postali nasprotna pogajalska stran (!!!!???). Vsi se dobijo v sejni sobi. Na eni strani sedijo Koprivnikar in paraziti, ki predstavljajo vlado in zastopajo državo, na drugi strani pa Štrukelj in paraziti iz koordinacije sindikatov javnega sektorja, ki pravzaprav želijo višje plače za Koprivnikarja in parazite iz njegove pogajalske skupine!!!???

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2692161

Strani: 1

anon-226213 sporočil: 737
SVETOVNI komentar! Sem ga že delila na Fejst Bukovem.
Kar si povedal, je čista Resnica!

In najbolj ogabno od vsega je to, kako je parazit pred kamerami lagal, kako "težka" da so "pogajanja" :D :D

V resnici pa se prasci dobesedno zberejo na kofetu in se dogovorijo, kako bodo še več pokradli Slovencem, ki delajo in ustvarjajo dobrine in denar.

P.S. Oprostite mi, pujčeki, ker sem vaše ime zlorabila za te gnide, ki so vredne samo tega, da jih nekajkrat VREDI namahaš z električni kitari po tinteri.

Strani: 1