Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[depersin]
> [MarijanMacek]
> Mlin in depersin, res sem javni uslužbenec, ker kaj drugega res ne morem biti po propadu naše tehnološke firme ISKRE.

To seveda ni edina možnost za delovne in soposobne.
V letu 1989 je bila žaltava za HT profile po propadu ISKRE. K sreči se je že prej ponudila priložnost za doktorat in po letu 1991 sem vseskozi v HT, vključno z gostovanji v Kaliforniji.

> Toda 80% prihodkov si ustvarim na trgu.

Tole je v protislovju.
Bom ti pa povedal, da en sorodnik naredi na trgu zanaten del prihodkov Univerze. In to ko firmam zaradi neznanja zagusti, oziroma se jim podirajo objekti.
> upam da mi ga zavidata in se žreta.

Ni ti uspelo. Preveč si naložil, da bi lahko bilo res.
Očevidno ti več več kot jaz! Smem povprašati kakšne sorte naravoslovno tehnični strokovnjak si, da ocenjuješ delo drugih?
> In dandanes je popularen števec zadolženosti, in vsi pametnjakoviči vidijo prvo vrstico,

Vidimo tisto, kar je pomembno. V konjunkturi bi morala država kaj prišparati za recesijo, ne pa se še dodatno zadolževati.
Ampak po tvoji logiki, absolutna zadolženost je po tvoje primarnega pomena, je Nemčija nazarensko bolj zadolžena kot Slovenija. Veš, ko se primerja stvari v razponu velikostnega razreda in več, smo se fiziki naučili stvari skalirat. Na srečo podobno počnejo ekonomisti, ko primerjajo svetovno velesilo in mini državo. V nasprotnem bi bile vse primerjave norosta^2. Seveda pa vrli forumaši nočejo videti pozitivnih novic, ampak hočejo širiti negativizem, v skladu z določeno politekonomsko logiko. Vsak se po svoji volji odloči ali je kozarec na pol poln ali na pol prazen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2691685

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[MarijanMacek]
> [depersin]
> > ......

> > upam da mi ga zavidata in se žreta.
>
> Ni ti uspelo. Preveč si naložil, da bi lahko bilo res.
>

Očevidno ti več več kot jaz! Smem povprašati kakšne sorte naravoslovno tehnični strokovnjak si, da ocenjuješ delo drugih?
In tale depersin se ne javi več, kljub temu da druge poučuje o resnici. Sam sem povedal kdo sem, še ime imam napisano in me vsakdo lahko najde v relevantnih bazah. Za depersinovo strokovnost pa lahko ugibamo ali je:

1) Lauren Depersin, director Research&Inonnovation (R&I) v firmi Home Lab, fr.linkedin.com/in/l...in-5988253

ali je

2) eden od oglaševalcev na Bolhi z 9 oglasi, med drugim ponuja informirane kremenove kamne, ki zelo izboljšajo čustveno počutje, www.bolha.com/hobi-z...1513067060 Pravi primerek slovenskega polsovneža, ki merodajno ocenjuje tudi visoko tejnološko dejstvovanje.

PS.: nekoč je bil na Ljubljanski univerzi sprejet doktorat nade Verdel, sicer dvomljive kvalitete o spominu vode, lkm.fri.uni-lj.si/xa...dainfo.htm pa ne, da se tale naš strokovnjak za visoke tehnologije ukvarja s spominom kamenja.......

Strani: 1