Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[mazini]
Človek ne more verjet kakšna "strokovnost". In kaj, če bi še naprej ostal dobavitelj etiket in bi tako privat kapital imel neposreden vpliv na politično odločanje, a to je pa v redu.
Fak, kakšne to pišeš. To ni nič privat. To je korupcija z veliko začetnico. Dokler je bil Laško v rokah stranke SD je Han lepo služil. Prodajal po cenah, ki so bile višje od tržnih. Na tak način je lahko vsak podjetnik. Daj meni naročilo za katero koli stvar, pa bom dobavil. Prodal bom pa tako, moja nabavna cena + zaslužek. Recimo v višini 20%. A bo tako ok?

Ej se spomnim kako je kao nek "strokovni časopis" pisal o Todoriću same hvalospeve. To je tko kot, da bi nekdo pisal slavospeve o Bošku Šrotu potem, ko je pa vse šlo v maloro pa ne bi priznal, da je bil naiven ali pa da nima pojma. Ni problem v fizični kratkovidnosti, problem je v mentalni kratkovidnosti. Talk to me baby.
Ja, to s Todorićem so definitivno pretiravali. Samo ne pozabimo, prej smo vse resne kupce odgnali, tako da drugega kot njega nismo imeli. Prav tako ne pozabimo, da ni bilo banke, ki bi hotela posoditi denar Mercatorju. In da je s prodajo v Slovenijo prišlo nekaj 100 milijonov EUR denarja. In danes je Mercator problem Hrvatov. Slovenski dobavitelji, če so bili kaj pametni, so že takrat vedeli koliko je ure. Dobili so dodatna 3 leta, da spremenijo poslovni model. Če tega niso bila sposobna, so si precej kriva tudi sama.