Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
> [bc123a]
> > [cyrone]
> > Geodezija je bila do cca. 2006 super perspektivni poklic. Delalo se je avtoceste, vecje stanovanjske soteske, hidroelektrarne. Ze v moji okolici sta dva geodeta, ki sta delala klasiko in sta lepo zasluzila.
>
> Gradbenistvo je skupaj z geodezijo ekstremni primer poklica, ki je ful ranljiv na balone. Premalo ljudi se je zavedalo, da je tisto leta 2006 bil hudo velik balon. In da tistih casov ne bo vec (razen na vrhu novega balona).

Dobro - ampak gradilo se se bo. Saj ni slovenija pograjena za naslednjih 20 let (razen ce se bomo se naprej pridno izseljevali, jugosi pa bojo samo prestopali za munchen).

Pac ce se je do 2006 delalo svega in svasta, belo in crno, valjda se bo se kaj delalo. Saj s krizo ni bil konc sveta, za bozjo voljo?
Kot sem rekel, 2006 ni bila normalnost. Ce so se ljudje vpisovali na podlagi izkusenj iz 2006, so se grdo zajebali.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2691245

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> > [bc123a]
> > > [cyrone]
> > > Geodezija je bila do cca. 2006 super perspektivni poklic. Delalo se je avtoceste, vecje stanovanjske soteske, hidroelektrarne. Ze v moji okolici sta dva geodeta, ki sta delala klasiko in sta lepo zasluzila.
> >
> > Gradbenistvo je skupaj z geodezijo ekstremni primer poklica, ki je ful ranljiv na balone. Premalo ljudi se je zavedalo, da je tisto leta 2006 bil hudo velik balon. In da tistih casov ne bo vec (razen na vrhu novega balona).
>
> Dobro - ampak gradilo se se bo. Saj ni slovenija pograjena za naslednjih 20 let (razen ce se bomo se naprej pridno izseljevali, jugosi pa bojo samo prestopali za munchen).
>
> Pac ce se je do 2006 delalo svega in svasta, belo in crno, valjda se bo se kaj delalo. Saj s krizo ni bil konc sveta, za bozjo voljo?

Kot sem rekel, 2006 ni bila normalnost. Ce so se ljudje vpisovali na podlagi izkusenj iz 2006, so se grdo zajebali.
No, se dobro da sem jaz druzboslovje sfaliral (par let prej in potem se enkrat nekaj let kasneje... i was a speshul talent), lahko bi se zajebal in diplomiral geodezijo - se mi je zdela zanimiva :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
Na temo geodezije, tehnicnih in druzboslovnih faksov, in zaposlitvenih priloznosti v sloveniji:

www.youtube.com/watc...JpdmnKButw

Strani: 1