Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[ssega]
Ko sem v rosnih na pol otroških letih šla na informativne dneve, sem pridobila podatek, da jih letno diplomira nekje 10 (še v predbolonjskem sistemu) in da tisti dejansko dobijo službo, marsikateri še pred diplomiranjem (v času pred krizo).
V moji generaciji sva samo 2, ki sva po diplomiranju končala s šolanjem in se podala na trg dela.
Iščem tudi druga dela, ampak geodezijo sem šla študirat z namenom, ker mi je to delo všeč in vem, da bi v njem uživala.

Pa sploh ni poanta, da "penim" kako ni služb, ampak to, da prodajajo pravljice in podajajo neke neresnične podatke.
Spostujem poanto. Vidim da so vas po domace nategnili.

Torej ce sva bolj natancna - v tvojem letniku se jih je 8 slo ukvarjat z akademsko geodezijo, dva pa z iskanjem sluzbe, ali so absolutne stevilke drugacne?

Ali je od preostanka se kaksen nasel svoj hlebec kruha v tem ali onem uradu ali institutu ali inspektoriatu za varovanje druzbene skladnosti?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2691211

Strani: 1

anon-456291 sporočil: 3
V času, ko sem bila na informativnih, je bilo število diplomantov tako kot sem napisala. Danes, 10 let kasneje, je številka večja (predvsem lansko leto, ko so morali diplomirati še vsi predbolonjci). Jih pa gre velika večina (nekje 15) naprej na magisterij.

Strani: 1