Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Tale s Šarcem je precej nedodelana trditev. Jaz se vsekakor želim, da bi se tvoja trditev uresničila. Morda bo globoka država uspela spet iz klobuka tik pred zdajci potegniti novega kandidata. Na videz uglednega in sposobnega. In nato bodo spet režimski mediji naredili svoje s hvalospevi, ponarejanjem anket itd. Kljub vsemu se mi zdi to nekoliko manj verjetno. Saj tisti, ki je res sposoben in ugleden verjetno ne bo pripravljen posoditi svojega imena za to, da se mu ga v štirih letih sesuje v prah.

Šarec pa je očitno s svojo igro "odločnega in resnega politika" uspel na svojo stran pridobiti tako leve kot desne volivce. Sploh bo zanimivo videti, kako bo SDS iz tega, da je taktično podpirala Šarca, sedaj naredila obrat za 180 stopinj in trdila, da je Šarec kandidat levice. In ali bodo to uspeli ustrezno skomunicirati ter ali jih bo ljudstvo poslušalo.

Možno seveda je, da tukaj dobiš točko. In bodo formalno poiskali drugega kandidata. Ampak kljub temu je moja ocena, da se lahko v takem volativnem političnem okolju kot je Slovenija in pri tako lahkovernih volivcih, kandidat kot je Šarec dobro odreže.