Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Ta forum je mrtev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2689734] 21.12.17 22:57 · odgovor na: Vinci (#2689701)
Odgovori   +    2
[Vinci]
Nek bug je ziher bil, ker sem jaz probal odgovoriti nekomu na forumu pod tem člankov tl.finance.si/886254...bec-z-Rusi in mi je tudi izposalo sporočilo, da lahko komentirajo samo naročniki, čeprav sem ga odklenil z žetonom. No, zdaj več tega problema ni.
Berem novejše članke o Gorenju in še druge, ki so bili zaprmej vsi zaklenjeni. Mislim, da je danes pri Financah nekdo precej ad hoc ukazal obdarovanje zastonjkarjev z adventnim odklepanjem člankov.

Predprazničnim dobrotnikom hvala! :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2689734

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2689816] 22.12.17 11:40 · odgovor na: pobalin (#2689734)
Odgovori   +    2
[pobalin]
Berem novejše članke o Gorenju in še druge, ki so bili zaprmej vsi zaklenjeni. Mislim, da je danes pri Financah nekdo precej ad hoc ukazal obdarovanje zastonjkarjev z adventnim odklepanjem člankov.
Predprazničnim dobrotnikom hvala! :-)
Rekel bi, da je ta praznična amnestija koncentrirana na članke o Gorenju. Kot velik zagovornik resne kritike lika in dela Franja Bobinca, uprave in razvad Gorenja, ta prispevek k stopnjevanju pritiska pred januarsko skupščino pozdravljam. Noben Franjo ni tako veličasten, da bi imel brezprizivno oblast nad resnico. Še tisti v Vatikanu ima menda nad seboj Boga.

Strani: 1