Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[0313EKINX]
pobalin, nisem preprican, da je ideja slaba.
Nikjer nisem napisal, da je ideja slaba. Napisal sem, da je izvedba ravno prava za te rubrike tega medija: egocentrična, neodgovorna, prevarantska. Ostalo ti je Bisi lepo razložil.
Sam sem ze opazil to stran. Moram priznati, da me je samo pritegnila.
Ampak, ce bi bilo ponudnikov vec (vec destinacij), cena "normalna", bi jo uporabil.
S cenami se nisem ukvarjal kaj več od čudenja, da so v GBP, čeprav gre menda za mariborsko-berlinski startfakap s svetovljanskimi ambicijami!? Sem pa pogledal, kako unikatna je ta domnevno subvencionirana najpodjetniška ideja, ki je Špelo tako navdušila po službeni dolžnosti. Glej, kaj sem (med drugim) priguglal z mezincem leve roke - v Sloveniji in v belem svetu - pa primerjaj njihovo transparentnost in kredibilnost:
www.kitelife.vacatio...g/about-us
www.booksurfcamps.com/about

Ob tem bi posebej izpostavil še svetski projekt cenjenega serijskega podjetnika Marka Fileja, ki med drugim ponuja - kdo bi si mislil - tudi kajtanje,
trainers4me.com/3/Kitesurfing/
pravno gledano je pa podobno obskuren in neodgovoren kot ta najpodjetniška ideja.
trainers4me.com/About-Us/

Ponudbe v tem segmentu/niši torej ne manjka. Kot ne manjka tipov, ki mislijo, da je ena njihova dopustniška dilema že poslovna ideja in model desetletja, ki rabi samo nekaj kode in tujega denarja. Ribe napihovalke!