Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0313EKINX sporočil: 561
pobalin,
nisem preprican, da je ideja slaba.
Sam sem ze opazil to stran. Moram priznati, da me je samo pritegnila.

Ampak, ce bi bilo ponudnikov vec (vec destinacij), cena "normalna", bi jo uporabil.

Kadar grem na pocitnice, vzamem s seboj jadralno padalo. Prej pogledam na OLC (leti padalcev), kako se leti na teh hribih, poklicem kaksnega lokalnega lokalca (padalca), ki ga najdem na spletu... in grem letet. To je pac zaston.

Vseeno pa bi mi bilo bolj varno, ce bi za normalno ceno dobil lokalnega pilota, ga placal in on bi mi dal koristne nasvete za letenje na doloceni lokaciji.

Skratka. Ideja ni slaba. Kakrsna pa je zadeva trenutno, je neuporabna :(
Ce zelijo da zazivi, bo potrebno delat

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2688976

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[0313EKINX]
Kadar grem na pocitnice, vzamem s seboj jadralno padalo. Prej pogledam na OLC (leti padalcev), kako se leti na teh hribih, poklicem kaksnega lokalnega lokalca (padalca), ki ga najdem na spletu... in grem letet. To je pac zaston.

Vseeno pa bi mi bilo bolj varno, ce bi za normalno ceno dobil lokalnega pilota, ga placal in on bi mi dal koristne nasvete za letenje na doloceni lokaciji.

Skratka. Ideja ni slaba. Kakrsna pa je zadeva trenutno, je neuporabna :(
Ce zelijo da zazivi, bo potrebno delat
In velikost trga za sportne podvige ranga 2000 eur po kosu je ...?

Kot je ze nekdo omenil, to je v bistvu potovalna agencija z okrnjeno funkcionalnostjo, okrnjena v tem smislu da niso odgovorni za nic, samo fajn provizije racunajo.

V tvojem primeru bi sicer vse bilo fajn, dokler ne bi recimo ti odpovedal potovanja, ali pa na drugem koncu pilota, ki si ga placal ne bi bilo. Kaj pa takrat? Bos po sodiscu lovil postni nabiralnik ali pa pilota v tuji drzavi, katerega je vzela megla?

Turisticna panoga ima siroko razsirjene uzance (ki so v sloveniji celo sprejete v pisni obliki), ki se ukvarja v bistvu samo s tem, kaj narediti, ko ne gre tocno vse po planu. In tej ideji tocno to manjka, kar pomeni da ji manjka 95% realizacije.
pobalin sporočil: 14.456
[0313EKINX]
pobalin, nisem preprican, da je ideja slaba.
Nikjer nisem napisal, da je ideja slaba. Napisal sem, da je izvedba ravno prava za te rubrike tega medija: egocentrična, neodgovorna, prevarantska. Ostalo ti je Bisi lepo razložil.
Sam sem ze opazil to stran. Moram priznati, da me je samo pritegnila.
Ampak, ce bi bilo ponudnikov vec (vec destinacij), cena "normalna", bi jo uporabil.
S cenami se nisem ukvarjal kaj več od čudenja, da so v GBP, čeprav gre menda za mariborsko-berlinski startfakap s svetovljanskimi ambicijami!? Sem pa pogledal, kako unikatna je ta domnevno subvencionirana najpodjetniška ideja, ki je Špelo tako navdušila po službeni dolžnosti. Glej, kaj sem (med drugim) priguglal z mezincem leve roke - v Sloveniji in v belem svetu - pa primerjaj njihovo transparentnost in kredibilnost:
www.kitelife.vacatio...g/about-us
www.booksurfcamps.com/about

Ob tem bi posebej izpostavil še svetski projekt cenjenega serijskega podjetnika Marka Fileja, ki med drugim ponuja - kdo bi si mislil - tudi kajtanje,
trainers4me.com/3/Kitesurfing/
pravno gledano je pa podobno obskuren in neodgovoren kot ta najpodjetniška ideja.
trainers4me.com/About-Us/

Ponudbe v tem segmentu/niši torej ne manjka. Kot ne manjka tipov, ki mislijo, da je ena njihova dopustniška dilema že poslovna ideja in model desetletja, ki rabi samo nekaj kode in tujega denarja. Ribe napihovalke!

Strani: 1