Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[najobj]

P.S.: ker si ga omenil, stric Google ve marsikaj, pa vendar ne verjamem, da ve, kaj je pomenila kratica D2, ko so bili biki in medvedi na LJSE še mladiči in ko je mali "Bitcoin Rocky" v peskovniku še potičke delal ...
Sorry stari, ampak ti si čisto skisan, ali ti pa tvoja kristalna kugla narobe kaže!
Najprej pišeš, da vidiš kako me nekdo nagovarja kaj naj ti odgovarjam..... Potem me določiš, da sem potičke delal v peskovniku ko so bili biki in medvedi na LJSE še mladiči... Od kje to veš? Misliš ali veš? Kar sam v svoji kisli buči delaš neke zaključke.... Aja, če se ukvarjam z kriptiči sem verjetno nek mulo, ki ga cel lajf financira foter, po možnosti tajkun??? NAROBE!!!

Ne sklepaj! Ker si v temo brcnil. SPET, in to za mnogo let ;) Ko sem jaz potičke v peskovniku delal bi za omembo borze v Ljubljani šel na morje, na Goliča ;)

Bojan, čestitam! Mogoče veš več kot striček google! (ampak spet, ne verjameš da ve, ziher pa nisi ;) ) Kar vtipkaj pa boš videl koliko rezultatov ti bo ponudil, da ne boš sklepal ali ve, ali ne ve?

Živela 161...