Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
Brexit deal zagotovo bo dosezen in bo zgledal nekako tako: mi smo zdaj zunaj, ceprav je vse isto kot prej (odprta vrata za vzhodnoevropejce), hkrati pa nimamo besede pri odlocitvah eu 27.

In potem bomo postopoma jadrali kamor nas bo zaneslo glede na trenutno situacijo. Ce bo v doglednem casu jasno, da za dostop do eu trga raje placujemo z denarjem kot z odprtimi vrati za delovno silo, bo to nekoc kasneje morda izbrano.

Zdaj pa jezni brexiterji lahko spet grejo volit za ukip, ce se jim ljubi. Kar je problem enkrat cez 9 let, ker na naslednjih volitvah itak se nic ne bo urejeno.
A misliš da bodo Fox , Davis in Johnson zamudili enkratno priložnost da zaradi tega dogovora vržejo Thereso May? Ker če jaz razumem je njihova želja dejansko hard Brexit in turbulence v katrerih vidijo priložnost.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2687840

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a].

A misliš da bodo Fox , Davis in Johnson zamudili enkratno priložnost da zaradi tega dogovora vržejo Thereso May? Ker če jaz razumem je njihova želja dejansko hard Brexit in turbulence v katrerih vidijo priložnost.
Njihova zelja je kasirat pare in pri Govu in BoJotu tudi biti v evening news. Jebe se njim kaksen je brexit.

Ce se v teh turbulencah pojavijo na vrhu in bo beda (kar ob izvedbi hard brexita 100% bo), bodo za vedno odrezani od vrha. Bolj jim je vazno da toriji to skupaj sfejkajo in ostanejo na oblasti kot stranka - in da oni kot frakcija lahko obcasno pojamrajo kako to res ni za nikamor in ce bi oni bili glavni bi blo ful boljs.

Dokler je bila nevarnost da ukip torije zbije z oblasti, so imeli leverage znotraj stranke. Zdaj ukipa ni vec, naslednje volitve so zelo dalec, in sigurno nocejo pokasirat krivde za ekonkmsko stagnacijo.

Bolj ali manj so se prodali za razlicne zneske in polozaje.

Strani: 1