Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 08.12.2017 11:50
[MrRooky]
> [najobj]
> > [MrRooky]
> > >
> > >
> > > ... alzo, ker se zaradi nore volatilnosti z bitcoini večinoma ne plačuje, ampak se z njimi večinoma gembla, sem jaz jezen na celi svet in sem bogi revež, ki edini gara ... eh, jebiga ...
> > >
> > > P.S.: že spet si se razpisal o istih stvareh kot vedno, tako da je za tebe najboljše, da postaneš številka 161 ... ja, ampak potem ne špegaj za mojimi posti kot oni rename in me "kaznuje" tako, da plusari vsakega, ki mi odgovarja ...
> > Pa ti si CAR!!! Ravno volatilnost je to kar omogoča VELIKE profite!! Tudi pri plačilih..
> > Pa ne bom o tem, ker nima smisla dopovedovati nekaj nekomu ki ne razume ali pa noče razumeti
> > Ti gemblaš s svojim lajfom...zgleda si grdo zagemblal.
> > Gembling izvira iz igranja, jaz se z denarjem ne igram, ker ga služim ;)
> > Z BTC se trguje ;)

> >
> > Špegat za tvojimi posti :)))))))) Sej raje ne bi, ampak s svojim neznanjem in pametovanjem prav kličeš po tem, da te kdo "zakuca" na forumu.
> > Pejd odgemblat en človek ne jezi se :)
> ... ja, in hkrati velike izgube za onega na drugi strani ...
Jaz kupim...zaslužim, plačam, ostane mi nekaj...prodajalec dobi plačilo, gre gor in zasluži...!!!!!

Po tvoje, ALZO kdo na kateri strani je izgubil???? Ti si trdil, če vrednost raste (tudi jaz sem trdil enako!) Res ti ni jasno :( Kakor koli obračaš, se zapletaš nimaš prav ;) A bi raje nehal? Ne? OK, bom pa jaz..
... evo, če se vrnem na toti post forum.finance.si/?m=...416&single , si do danes 2500 dolarjev izgubil ti, ker bi - OK, včeraj se ne bi mogel vozit in bi moral hodit peš - za avto danes plačal samo 0,83 bitcoina, 2500 dolarjev pa je dobil prodajalec, ki ti je prodal svoj avto za en bitcoin, če seveda svoj bicoin danes proda in ne čaka, da bo še bolj zrastel ... no, ampak ker ti vedno znova ignoriraš vsaki moj odgovor, raje lepo klikni na moj nick in poglej, kaj pomeni številka 161 (= 160 + 1), ki sem ti jo zadnjič povedal ... aja, in ker vidim, da ti daje navodila in da si za svoje usluge sam sebi daje pluse, onemu smešnemu renametu povej, naj se dodatno ne smeši s plusarjenjem mojih postov forum.finance.si/?ra...&m=2687179 , ker je očitno pozabil, da me ne bere več, ker me ignorira ... jebiga, jaz mu ne morem povedat, ker - kot se je pohvalil - me ignorira ...

P.S.: ker si mi v svoji naivni samozaverovanosti po svoje simpatičen, ti tega live.finance.si/4086...ti-hekerje raje ne bom omenil,da te ne bom brezveze vznemirjal ...