Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.867
Zadnja sprememba: najobj 07.12.2017 13:45
[MrRooky]
> [najobj]
> > [MrRooky]
> > > [najobj]

>
> ... eh, saj glih zato boš težko našel prodajalca, ki ti bo za en bitcoin prodal avto, ki stane 12.500 dolarjev, če pa ne ve, če bo čez en teden za tisti bitcoin dobil 25.000 dolarjev ali pa samo 6.250 dolarjev, avto pa se v tistem tednu v njegovi trgovini nič ne spremeni ... khmm, sploh pa prodajalec ne ve, kako naj tisti bitcoin - računovodstvo je po celem svetu obvezno - za prodani avto knjiži, ker je bitcoin očitno dosti bolj naložba kot pa denar ...
>

In s tem si dokazal, da nimaš pojma kako poteka plačevanje z BTC :)))))))))
a) Prodajalec se sam odloči, ali bo BTC šel preko menjalnice in bo on dobil takoj plačilo v lokalni valuti
b) Lahko se odloči, da bo obdržal plačilo v BTC
Ves čas nabijaš, kako bo drugi teden vredno več in se ne splača plačevat z BTC!!! Sedaj, ko si mogoče dojel prednosti, si pa obrnil ploščo, da se po tvoje spet ne splača, ampak s to razliko, da je sedaj prodajalec oškodovan... Prodajalec špekilira da bo raslo, tako kot jaz, ko kupujem...

Kako knjižiti plačila, kako izplačevati plače, davke, prispevke,....če so pogodbe sklenjene v BTC je bilo v Financah že kar nekaj člankov. Zgleda, da ali jih nisi prebral, ali pa ti RAM močno nagaja?

> P.S.: pogledal sem skozi okno in vidim resnični svet, kjer je za denar treba delat, zato se jaz na toti forum oglašam samo med pavzami in v desetih letih tukaj na Financah se pavz med delom v resničnem svetu nabere kar nekaj, kar boš tudi ti spoznal, ko (če) boš kdaj začel delat nekaj realnega in ne le virtualnega ... aja, zakaj ti tako na dolgo in široko filozofiraš o nečem, kar lahko opišeš z eno samo besedo "gambling", če zdaj pozabim, da se od svojega prvega posta naprej brezveze trudiš, da bi me razjezil ? ...

O virtalnem svetu mi piše človek z preko 25.ooo posti :))))))))) Ni dovolj, da si pogledal skozi okno. Vstani, pojdi no malo ven ;)
Kaj jaz delam v realnem življenju pojma nimaš in z nekimi pogojnimi trditvami izpadeš totalni kreten! Verjetno vsaj izdelek, ki sem ga opisoval izkazuje delo v realnem svetu? Večini ja, tistim z malim in omejenim RAMom pa verjetno res ne! In ja, ravno tebi sem poizkušal že parkrat na dolgo in široko razložiti kakšno stvar...NEUSPEŠNO!!! Tebe razjeziti???? Pa ti si jezen na cel svet in bogi revež, ki edini gara! Ostalim se nam pa cedita med in mleko....

Res je čas, da se odlepiš od računalnika in greš ven, med ljudi in se pogovarjaš z njimi..in se ti odrečeš svoji virtualni resničnosti....
O&O
... alzo, ker se zaradi nore volatilnosti z bitcoini večinoma ne plačuje, ampak se z njimi večinoma gembla, sem jaz jezen na celi svet in sem bogi revež, ki edini gara ... eh, jebiga ...

P.S.: že spet si se razpisal o istih stvareh kot vedno, tako da je za tebe najboljše, da postaneš številka 161 ... ja, ampak potem ne špegaj za mojimi posti kot oni rename in me "kaznuje" tako, da plusari vsakega, ki mi odgovarja ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2687564

Strani: 1

MrRooky sporočil: 351


... alzo, ker se zaradi nore volatilnosti z bitcoini večinoma ne plačuje, ampak se z njimi večinoma gembla, sem jaz jezen na celi svet in sem bogi revež, ki edini gara ... eh, jebiga ...

P.S.: že spet si se razpisal o istih stvareh kot vedno, tako da je za tebe najboljše, da postaneš številka 161 ... ja, ampak potem ne špegaj za mojimi posti kot oni rename in me "kaznuje" tako, da plusari vsakega, ki mi odgovarja ...

Pa ti si CAR!!! Ravno volatilnost je to kar omogoča VELIKE profite!! Tudi pri plačilih..
Pa ne bom o tem, ker nima smisla dopovedovati nekaj nekomu ki ne razume ali pa noče razumeti
Ti gemblaš s svojim lajfom...zgleda si grdo zagemblal.
Gembling izvira iz igranja, jaz se z denarjem ne igram, ker ga služim ;)
Z BTC se trguje ;)

Špegat za tvojimi posti :)))))))) Sej raje ne bi, ampak s svojim neznanjem in pametovanjem prav kličeš po tem, da te kdo "zakuca" na forumu.
Pejd odgemblat en človek ne jezi se :)

Strani: 1