Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
Zadnja sprememba: MrRooky 06.12.2017 15:59
[najobj]
... Bitcoin je od bančnih nakazil boljši kvečjemu za zelo mejne primere. Če želite neko vrednost hitro spraviti iz Slovenije v Nigerijo, je bitcoin lahko hitrejši in cenejši kot bančno nakazilo. Znotraj območja evra pa je transakcije veliko bolj smiselno opravljati z evrom kot z bitcoinom. ...

... OK, zdaj me bo oni "Bitcoin Rocky" spet proglasil za kretena, ki nima pojma, kaj govori, ampak glede na dnevno volatilnost je pravi kreten tisti, ki za plačilo robe, ki je legalna in jo lahko plačaš z evri, uporablja bitcoin ... khmm, tako da je bitcoin res primeren samo za plačevanje nelegalne robe, še bolj pa je primeren za gemblanje, za kar se očitno tudi najbolj uporablja ...
Prvič: Nisem "bitcoin Rooky"
Za kretena si se proglasil sam :))))) In z pisanjem večkrat to potrdil...Če ti še danes ni jasno zakaj se splača plačevati v BTC ob predpostavki da bo BTC še rasel....pač ne dojameš kako plačilo poteka...ampak ti ne zamerim, Po toliko postih ki si jih spisal in nekaj celo prebral, si še vedno na istem nivoju.

Roba ki jo plačujem je legalna in ocarinjena in celo dacarji mi priznajo račune po BTC tečaju!!!!!

Samo namig: Če meni plačajo izdelek v katerem imam za 20% vgrajenih delov iz Japonske in imam denar na banki, kaj imam od tega? Nič
Če dam teh 20% v BTC (ki raste? se mi izdelek z rastjo CENI!!!!! Ker ko bom plačal in nakazal BTC bo to v $ ali € enak znesek, v BTC pa manjš! Torej mi ostane nekaj BTC!!!!

Ti je zdaj jasno? Ne, evo še plastično, za take kot si se sam proglasil:
Od plačil 1.000€ imam vgrajenih za 200€ japonskih delov. Ko mi plačajo za teh 200€ kupim BTC, čez mesec ko zopet plačujem dele je del BTC ki sem ga kupil vreden več in ko plačam plačam po menjalniškem tečaju, zmanjšanem za 4-6% kolikor dobim popusta in mi ostane nekaj Satoshijev! Torej prišparam kolikor gre BTC "gor".

Če ti pa zdej ni jasno....Pol ti pa tako nikoli ne bo, ker ti ne more bit, glede na število tvojih možganskih krivin...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2687398

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 06.12.2017 17:36
[MrRooky]
> [najobj]
> ... Bitcoin je od bančnih nakazil boljši kvečjemu za zelo mejne primere. Če želite neko vrednost hitro spraviti iz Slovenije v Nigerijo, je bitcoin lahko hitrejši in cenejši kot bančno nakazilo. Znotraj območja evra pa je transakcije veliko bolj smiselno opravljati z evrom kot z bitcoinom. ...
>
> ... OK, zdaj me bo oni "Bitcoin Rocky" spet proglasil za kretena, ki nima pojma, kaj govori, ampak glede na dnevno volatilnost je pravi kreten tisti, ki za plačilo robe, ki je legalna in jo lahko plačaš z evri, uporablja bitcoin ... khmm, tako da je bitcoin res primeren samo za plačevanje nelegalne robe, še bolj pa je primeren za gemblanje, za kar se očitno tudi najbolj uporablja ...
Prvič: Nisem "bitcoin Rooky"
Za kretena si se proglasil sam :))))) In z pisanjem večkrat to potrdil...Če ti še danes ni jasno zakaj se splača plačevati v BTC ob predpostavki da bo BTC še rasel
....pač ne dojameš kako plačilo poteka...ampak ti ne zamerim, Po toliko postih ki si jih spisal in nekaj celo prebral, si še vedno na istem nivoju.

Roba ki jo plačujem je legalna in ocarinjena in celo dacarji mi priznajo račune po BTC tečaju!!!!!

Samo namig: Če meni plačajo izdelek v katerem imam za 20% vgrajenih delov iz Japonske in imam denar na banki, kaj imam od tega? Nič
Če dam teh 20% v BTC (ki raste? se mi izdelek z rastjo CENI!!!!! Ker ko bom plačal in nakazal BTC bo to v $ ali € enak znesek, v BTC pa manjš! Torej mi ostane nekaj BTC!!!!

Ti je zdaj jasno? Ne, evo še plastično, za take kot si se sam proglasil:
Od plačil 1.000€ imam vgrajenih za 200€ japonskih delov. Ko mi plačajo za teh 200€ kupim BTC, čez mesec ko zopet plačujem dele je del BTC ki sem ga kupil vreden več in ko plačam plačam po menjalniškem tečaju, zmanjšanem za 4-6% kolikor dobim popusta in mi ostane nekaj Satoshijev! Torej prišparam kolikor gre BTC "gor".

Če ti pa zdej ni jasno....Pol ti pa tako nikoli ne bo, ker ti ne more bit, glede na število tvojih možganskih krivin...
... alzo, če si ti danes za 1 (en) bitcoin kupiš 1 (en) japonski avto, ki danes stane 12.500 USD, potem pa čez en teden bitcoin zraste na 25.000 dolarjev, ti svoj japonski avto lahko prodaš za 25.000 dolarjev oziroma za kakšen dolar ali dva manj, ker cena avtomobilu pade takoj, ko ga odpelješ iz trgovine, čeprav enak avto v trgovini še vedno stane 12.500 dolarjev ... eh, jebiga ...

P.S.: nisem napisal, da si "bitcoin Rooky", ampak sem napisal, da si "Bitcoin Rocky", ker si takšen junak kot filmski moviesorder.com/wp-c.../rocky.jpg , ki mi je simpatičen, zato se pravzaprav bojim, da ti ne bi zgledal kot tukaj www.chrisstucchio.co...shot-4.jpg na koncu "borbe" z junaškimi bitkojnerji ...

Strani: 1